Творці Apex Legends показали вибуховий трейлер 8 сезону

Electronic Arts випустили новий ігроладний трейлер 8 сезону королівської битви Apex Legends, який розпочнеться 2 лютого. Переповнений екшеном трейлер показав у дії нового персонажа на прізвисько Fuse, та розкрив кілька нововведень наступного сезону.

Новою легендою 8 сезону гри стане Fuse. Офіційно персонаж був представлений ще минулого тижня, проте всі його можливості гравці побачили тільки зараз. У трейлері можна спостерігати його здібність Airburst Grenade: герой вистрілює вибуховим пристроєм, який детонує у повітрі. Показали й здібність The Motherlode, використавши яку Fuse вистрілює снарядом, який вибухає у повітрі та вкриває все полум’ям у певній області.

Пасивну здібність Fuse у трейлері не розкрили, проте відомо, що вона дозволяє йому кидати гранати з більшою точністю, швидкістю та на більшу відстань.

Окрім нового персонажа, у трейлері також показали видозмінену мапу Kings Canyon, яка зазнала певних змін у ландшафті та локаціях після того, як у попередньому трейлері сезону нам показали падіння корабля, де Fuse проводив своє шоу. Також розробники анонсували нову рушницю 30-30 Repeater та золоті магазини для зброї. Звісно, не обійшлось і без нових легендарних скінів.

Читайте також

Продовження Star Wars Jedi: Fallen Order вийде наступного року

Star Wars Jedi: Survivor

FIFA 23 стане останньою грою в серії

FIFA

EA розробляють гру за мотивами “Володаря перснів”, але є нюанс

Володар перснів

Apex Legends Mobile вийде цього місяця

Apex Legends

EA припиняє продаж своїх проєктів на територіях Росії та Білорусі

electronic arts

Нам потрібно більше підтримки від ігрових студій

games

Battlefield 2042 провалилася через Halo Infinite

battlefield

Для Battlefield 2042 не хочуть створювати чіти

Battlefield 2042

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: