Творці Apex Legends показали вибуховий трейлер 8 сезону

Electronic Arts випустили новий ігроладний трейлер 8 сезону королівської битви Apex Legends, який розпочнеться 2 лютого. Переповнений екшеном трейлер показав у дії нового персонажа на прізвисько Fuse, та розкрив кілька нововведень наступного сезону.

Новою легендою 8 сезону гри стане Fuse. Офіційно персонаж був представлений ще минулого тижня, проте всі його можливості гравці побачили тільки зараз. У трейлері можна спостерігати його здібність Airburst Grenade: герой вистрілює вибуховим пристроєм, який детонує у повітрі. Показали й здібність The Motherlode, використавши яку Fuse вистрілює снарядом, який вибухає у повітрі та вкриває все полум’ям у певній області.

Пасивну здібність Fuse у трейлері не розкрили, проте відомо, що вона дозволяє йому кидати гранати з більшою точністю, швидкістю та на більшу відстань.

Окрім нового персонажа, у трейлері також показали видозмінену мапу Kings Canyon, яка зазнала певних змін у ландшафті та локаціях після того, як у попередньому трейлері сезону нам показали падіння корабля, де Fuse проводив своє шоу. Також розробники анонсували нову рушницю 30-30 Repeater та золоті магазини для зброї. Звісно, не обійшлось і без нових легендарних скінів.

Читайте також

Компанія Lenovo розширює ексклюзивне партнерство бренду Legion з Apex Legends

Apex Legends та Lenovo Legion

EA представили три карти з Battlefield 2042

Battlefield 2042

DICE презентували 5 нових спеціалістів для Battlefield 2042

Battlefield 2042

Футбольна асоціація FIFA проти монополії в іграх

FIFA

У GeForce Now з’явилися ігри Electronic Arts

Dragon Age: Inquisition

Стали відомі дата та подробиці відкритої бети Battlefield 2042

Battlefield 2042

До мережі потрапив ігролад мобільної Battlefield

Battlefield

У Battlefield V можна пограти безкоштовно на цих вихідних

Battlefield V

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: