Творці Doom Patrol проспойлили весь другий сезон… Але ніхто нічого не зрозумів

Однією з найприємніших несподіванок 2019 року для поціновувачів коміксів DC став серіал “Фатальний патруль” (Doom Patrol), який вийшов на DC Universe. Творцям серіалу вдалося неможливе, адже оригінальні комікси,  особливо під час сценарної вахти Ґранта Моріссона, вважалися занадто сюрреалістичними і дивними для екранізації. Шоуранер Джеремі Карвер не шукав легких шляхів, тому саме варіант Моррісона було обрано за основний зразок того, що потрібно було зробити. Результат підкорив глядача з першої ж заставки… і не відпустив досі.

Другий сезон шоу 25 червня стартував одначасно на двух стрімінґових платформах — DC Universe і HBO Max. Маркетингова кампанія серіалу чесно намагається бути настільки ж дивним, як він сам, але цього разу виникає почуття, що трохи перестаралися… А може навпаки повністтю впевнені у продукті.

Так чи інакше, але на офіційному Instagram-аккаунті серіалу з’явилося відео, яке дозволяє побачити весь другий сезон… за 20 секунд.

Зрозуміло, що на такій швидкості вловити щось конкретне досить важко, але опис до відео навіть саме рекомендує завантажити цей ролик і розібрати його на скріншоти, “доки нас не примусили це видалити”.

Насправді ж, “Фатальний патруль” — це рідкісний серіал, проспойлити який так, щоб щось було зрозуміло, дуже важко. З того ж що досвідчений читач оригінального коміксу може висікти з покадрового перегляду 20-секундного тізеру слід виділити, хіба що, те що кожному члну команди віділено адекватну кількість уваги, а дизайни лиходіїв Творця Свічок (The Candlemaker) і Червоного Джека (Red Jack) — черговий успіх знімальної групи по відтворенню персонажів, які до останнього часу вважалися дуже складними для перенесення на екран.

Крім того, іронічні коментарі акаунту дозволяють зрозуміти, що такий вчинок —  це виважений крок з боку HBO Max і DC Universe, а відео, ймовірно, не проспойлить і половини сюрпризів другого сезону. Хоча недооцінювати прискіпливість окремих прихильників — не завжди гарна ідея.

Читайте також

Файтинги Injustice отримають анімаційну екранізацію

Injustice

Де в Україні легально подивитися “Лігу Справедливості” Снайдера?

“Ліга справедливості” Зака Снайдера отримає комікс-обкладинки

А ось і дебютний трейлер Mortal Kombat — з Ґоро, вириваннями сердець і GET OVER HERE!

Не Зібров, але теж гарно: зірки heavy metal завітають до коміксів DC

«Диво-жінка 1984» показала чудовий старт на HBO Max

“Ліга Справедливості” Зака Снайдера вийде на HBO Max у березні

За мотивами “Гаррі Поттера” знімуть серіал для HBO Max

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: