Творці Doom Patrol проспойлили весь другий сезон… Але ніхто нічого не зрозумів

Однією з найприємніших несподіванок 2019 року для поціновувачів коміксів DC став серіал “Фатальний патруль” (Doom Patrol), який вийшов на DC Universe. Творцям серіалу вдалося неможливе, адже оригінальні комікси,  особливо під час сценарної вахти Ґранта Моріссона, вважалися занадто сюрреалістичними і дивними для екранізації. Шоуранер Джеремі Карвер не шукав легких шляхів, тому саме варіант Моррісона було обрано за основний зразок того, що потрібно було зробити. Результат підкорив глядача з першої ж заставки… і не відпустив досі.

Другий сезон шоу 25 червня стартував одначасно на двух стрімінґових платформах — DC Universe і HBO Max. Маркетингова кампанія серіалу чесно намагається бути настільки ж дивним, як він сам, але цього разу виникає почуття, що трохи перестаралися… А може навпаки повністтю впевнені у продукті.

Так чи інакше, але на офіційному Instagram-аккаунті серіалу з’явилося відео, яке дозволяє побачити весь другий сезон… за 20 секунд.

Зрозуміло, що на такій швидкості вловити щось конкретне досить важко, але опис до відео навіть саме рекомендує завантажити цей ролик і розібрати його на скріншоти, “доки нас не примусили це видалити”.

Насправді ж, “Фатальний патруль” — це рідкісний серіал, проспойлити який так, щоб щось було зрозуміло, дуже важко. З того ж що досвідчений читач оригінального коміксу може висікти з покадрового перегляду 20-секундного тізеру слід виділити, хіба що, те що кожному члну команди віділено адекватну кількість уваги, а дизайни лиходіїв Творця Свічок (The Candlemaker) і Червоного Джека (Red Jack) — черговий успіх знімальної групи по відтворенню персонажів, які до останнього часу вважалися дуже складними для перенесення на екран.

Крім того, іронічні коментарі акаунту дозволяють зрозуміти, що такий вчинок —  це виважений крок з боку HBO Max і DC Universe, а відео, ймовірно, не проспойлить і половини сюрпризів другого сезону. Хоча недооцінювати прискіпливість окремих прихильників — не завжди гарна ідея.

Читайте також

Doom Patrol подовжать одразу на два сезони?

Супергерої DC: гучні звільнення, розірвані контракти й кастингові чутки

Ральф Дібні

Зйомки другого сезону “Відьмака” від Netflix відновлять зовсім скоро

Переродження кіновсесвіту DC: «Загін самогубців» також отримає режисерську версію

Suicide Squad

Снайдерівська версія “Ліги справедливості” вийде у 2021 році

Супергерої DC на карантині: Бетвумен міняє виконавицю головної ролі і… повернення Болотяної істоти?

Зйомки майже всіх американських серіалів призупинено через коронавірус

Каст серіалу «Друзі» збереться для ще одного епізоду?

Популярне