Творці фільму за мотивами Borderlands поділилися подробицями сюжету

Lionsgate поділилися синопсисом майбутнього фільму за мотивами Borderlands, зйомки якого почалися першого квітня. Разом із цим, участь у стрічці підтвердив Едґар Рамірес, відомий за The Bourne Ultimatum та Wrath of the Titans. Актор зіграє Девкіліана Атласа, голову збройної корпорації Atlas.

Опис сюжету фільму звучить так:

Сумнозвісна злочинниця з таємничим минулим Ліліт неохоче повертається на свою рідну планету Пандора, щоб знайти зниклу доньку Атласа, наймогутнішого лиходія у всесвіті. Ліліт об’єднується з несподіваною командою — зневіреним колишнім елітним найманцем Роландом, який шукає спокути; дикою Крихіткою Тіною; м’язистим захисником Тіни Кріґом; професоркою Танніс та роботом Клептрепом. Ці типу герої повинні битися з інопланетними монстрами і небезпечними бандитами, щоб знайти і захистити дівчинку, яка може стати ключем до неймовірної сили. Доля цілого світу буде в їхніх руках, але вони битимуться за дещо більше: одне за одного.

Нагадаємо, зйомки фільму почалися першого квітня, інформації про дату релізу поки немає. Режисером кіноадаптації став Ілай Рот, роль Ліліт виконає Кейт Бланшетт, а відомого робота Клептрепа озвучить Джек Блек.

Читайте також

У Sea of Thieves можна отримати корабель у стилі Borderlands

Sea of Thieves

Автори XCOM працюють над покроковою грою з героями Marvel

Marvel

Gearbox уже працюють над новою частиною Borderlands

Жадібність погубить Borderlands 3 — PlayNews #369

Джек Блек озвучить Клептрепа в екранізації Borderlands

Tales from the Borderlands повернеться у продаж наступного тижня

Кевін Гарт зіграє Роланда в екранізації Borderlands

Кіноверсію Borderlands зніматимуть у Будапешті

“Джон Вік 4” тепер не вийде в один день з “Матрицею 4”

джон вік

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: