Творці «Легенд Айзенвальда» збирають гроші на нову гру

Мінська студія Aterdux Entertainment розпочала Kickstarter-кампанію зі збирання грошей на розробку забавки «Айзенвальд: Кров листопада». Розробники обіцяють унікальну для жанру TBS концепцію «пісочниці», динамічне змінення рівня складності та оновлений графічний рушій. Безліч випадкових подій, що впливають на проходження гри, та нелінійний сюжет, що залежить від прийнятих рішень, також присутні.

«Айзенвальд: Кров листопада» є самодостатньою пригодою, повністю зануритися в яку зможуть навіть ті, хто не грав у «Легенди Айзенвальда».

cb56a8602a6e0c3b9cc134ce025dacb1_original

На цю мить хлопці назбирали 3 585 з 12 000 доларів. Втім, лишилося ще 17 днів.

До речі, якщо ви пожертвували на розробку «Легенд Айзенвальда» 35 доларів або більше, ви отримаєте нову гру безкоштовно. Те саме чекає і на власників сезонної перепустки.

«Легенди Айзенвальда» — це симулятор лицаря, події якого розгортаються у нетипову для покрокових стратегій добу Середньовіччя. Кошти на розробку гри частково зібрано за допомогою Kickstarter у травні 2012 року. Згадати романтичну атмосферу та сюжет незвичайної гри допоможуть огляд Семена Брилінського та запис нашого стріму.

Читайте також

Шлякбитраф — звіт про українізацію всесвітів #14

Шлякбитраф — звіт про українізацію всесвітів #13

Шлякбитраф — звіт про українізацію всесвітів #03

Стрім “Легенд Айзенвальда” — (ЗАПИС)

Огляд Legends of Eisenwald

До League of Legends додали нового персонажа — дівчину-лань Ліллію

Lillia

До біса мечі! Тепер Dark Souls 3 можна пройти з автоматом

Dark Souls 3

В мережу потрапили нові скріншоти Watch Dogs: Legion

Watch Dogs: Legion

Популярне