Творці Outriders розповіли, як боротимуться з чітерами

Шутер Outriders від студії People Can Fly вийде вже за кілька днів, 1 квітня. Перед релізом ігротворці дещо розповіли про різницю релізної та демоверсії, заплановані патчі та боротьбу з чітерами.

Отож, у грі усунили помилки та попрацювали над балансом, а кросплей вийшов із бета-тесту і буде увімкнений автоматично. Якщо ж ви вимкнете його, то не зможете шукати тіммейтів, у яких він активований. Навіть якщо вони грають на тій же платформі. People Can Fly уже підготували патч першого дня, який можливо завантажиться одразу зі самою грою. Він має виправити помилки та покращити швидкодію. До речі, він же дозволить ПК-гравцям обирати частоту кадрів для кат-сцен. Наступний патч з’явиться не раніше як за кілька тижнів після релізу Outriders. Він також виправить помилки, поліпшить швидкодію та прискорить завантаження на консолях минулого покоління.

Що ж, а тепер про боротьбу з нечесними ґеймерами. За інформацією розробників, із 2 мільйонів гравців демоверсії 200 користувалися чітами. Один, наприклад, видав собі 600 легендарних озброєнь. І хоча відсоток чітерів невеликий, People Can Fly усе одно оголосили про боротьбу з ними. Отже, що чекає людину, яку спіймають за використанням стороннього софту:

  • До її матчів кидатиме таких же чітерів;
  • Пошук гри триватиме довше;
  • На інтерфейс накладуть водяний знак, за яким можна буде визначити чітера.

Перевірки гравців на чесність проводитимуть регулярно. Якщо ж людина використовувала сторонній софт у демоверсії, то після релізу гра може припинити вважати його чітером. Для цього необхідно видалити з акаунту всіх персонажів та предмети і не переносити прогрес.

Наостанок People Can Fly пояснили, що саме вважатиметься чітерством:

  • Запуск ПК-версії без Easy Anti Cheat (EAC);
  • Зміна файлів гри для збільшення рівня, кількості навичок та інвентаря персонажа;
  • Зовнішня зміна внутрішньоігрового часу;
  • Використання aim-bot, wallhack та програм-тренерів.

Нагадаємо, Outriders вийде 1 квітня на ПК, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Seris та Google Stadia. А поки пропонуємо вам переглянути стрім демоверсії у виконанні PlayUA.

Читайте також

Hitman 3 стала найуспішнішою грою серії

Ось якою буде оновлена Final Fantasy XIV для PlayStation 5

Final Fantasy XIV

Розклад стрімів на 7-11 квітня

Outriders можна поставити на паузу в самітному режимі, але є нюанс

Outriders

Розігруємо ключ Outriders на PlayStation 4 / PlayStation 5

Автори Outriders оновили системні вимоги проекту

Outriders

Стрім Outriders

Outriders

Project Athia від Square Enix отримав нову назву та свіжий трейлер

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: