Творці S.T.A.L.K.E.R. 2 відмовилися від NFT, щоби не злити гравців

Cтудія GSC World  позавчора оголосила, що до релізу S.T.A.L.K.E.R. 2 пройде аукціон, де продаватимуть NFT-токен за право подарувати свою зовнішність одному NPC у грі… а тепер відмовилася від цієї ідеї. Щоправда, зробила це досить дивним чином.

Ясна річ, реакція спільноти на впровадження NFT до гри, яка абсолютно цього не потребує, була різко негативною. І справа не обмежилася тільки гнівними коментарями у соцмережах — чимало користувачів Steam скасували передзамовлення гри.

Спершу представники GSC спробували відмазатися. Мовляв, студія незалежна, видавця в них нема, а на створення такої масштабної та якісної гри потрібно багато часу та грошей. І от NFT — це додаткова змога збільшити бюджет розробки. Тим паче, що розробники планують зробити усе, як треба — NFT-контент буде винятково косметичним і ніяк не впливатиме на сюжет чи світ гри. Ну а далі було ще трохи слів про заплановані NFT-штуки — вслід за обличчями, розробники планували продавати змогу залишити свій нікнейм десь на ігровій мапі (видимий для всіх гравців) та всілякі скіни для мультиплеєрного режиму.

Утім, хтось у компанії зрозумів, що таке виправдання ще більше розлютить аудиторію, тож його прибрали за лічені хвилини. Але інтернет, як ми знаємо, пам’ятає все.

Натомість у соцмережах з’явилося нове звернення. Мовляв, студія прислухалася до своїх гравців і вирішила повністю відмовитися від NFT у S.T.A.L.K.E.R. 2. Інтереси гравців для GSC Game World важать найбільше, і розробники передусім створюють цю гру для нас, чого б це їм не коштувало. Тобто крихти виправдання/образи все ж залишилися.

От якби GSC відразу так відреагувала — питань не було б жодних. Але зважаючи на видалену картинку вище, студія надто вже різко перевзулася. Тому тепер якось особливо хочеться, щоби до релізу ми не стали свідками ще якихось сумнівних анонсів.

Читайте також

Вийшов новий трейлер S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl

stalker 2

Скасовано російську озвучку для S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl!

S.T.A.L.K.E.R. 2

Експрезидент Nintendo висловився в підтримку використання блокчейну у відеоіграх

Реджі Фіз-Еме

Історія української ігрової індустрії (RendarosUA)

УкрІндустрія

Розробники S.T.A.L.K.E.R. 2 переїдуть до Чехії

S.T.A.L.K.E.R. 2, STALKER 2

S.T.A.L.K.E.R. 2 не продаватиметься в Росії. Та є нюанс…

GSC Game World змінили підзаголовок S.T.A.L.K.E.R. 2

stalker 2

Platinum Games розкритикували NFT

bayonetta 3

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: