Творці S.T.A.L.K.E.R. 2 відмовилися від NFT, щоби не злити гравців

Cтудія GSC World  позавчора оголосила, що до релізу S.T.A.L.K.E.R. 2 пройде аукціон, де продаватимуть NFT-токен за право подарувати свою зовнішність одному NPC у грі… а тепер відмовилася від цієї ідеї. Щоправда, зробила це досить дивним чином.

Ясна річ, реакція спільноти на впровадження NFT до гри, яка абсолютно цього не потребує, була різко негативною. І справа не обмежилася тільки гнівними коментарями у соцмережах — чимало користувачів Steam скасували передзамовлення гри.

Спершу представники GSC спробували відмазатися. Мовляв, студія незалежна, видавця в них нема, а на створення такої масштабної та якісної гри потрібно багато часу та грошей. І от NFT — це додаткова змога збільшити бюджет розробки. Тим паче, що розробники планують зробити усе, як треба — NFT-контент буде винятково косметичним і ніяк не впливатиме на сюжет чи світ гри. Ну а далі було ще трохи слів про заплановані NFT-штуки — вслід за обличчями, розробники планували продавати змогу залишити свій нікнейм десь на ігровій мапі (видимий для всіх гравців) та всілякі скіни для мультиплеєрного режиму.

Утім, хтось у компанії зрозумів, що таке виправдання ще більше розлютить аудиторію, тож його прибрали за лічені хвилини. Але інтернет, як ми знаємо, пам’ятає все.

Натомість у соцмережах з’явилося нове звернення. Мовляв, студія прислухалася до своїх гравців і вирішила повністю відмовитися від NFT у S.T.A.L.K.E.R. 2. Інтереси гравців для GSC Game World важать найбільше, і розробники передусім створюють цю гру для нас, чого б це їм не коштувало. Тобто крихти виправдання/образи все ж залишилися.

От якби GSC відразу так відреагувала — питань не було б жодних. Але зважаючи на видалену картинку вище, студія надто вже різко перевзулася. Тому тепер якось особливо хочеться, щоби до релізу ми не стали свідками ще якихось сумнівних анонсів.

Читайте також

Вечірній Джин: Call of Duty Game Pass, PS5 по талонах, S.T.A.L.K.E.R. 2 в 2023

Вечірній Джин: Call of Duty Game Pass, PS5 по талонах, S.T.A.L.K.E.R. 2 в 2023

“Cпершу S.T.A.L.K.E.R. 2, а тоді вторгнення в Україну”: жарти блоґерів про перенесення гри

S.T.A.L.K.E.R. 2

S.T.A.L.K.E.R. 2 перенесли на грудень 2022 року

S.T.A.L.K.E.R. 2, STALKER 2

Ubisoft вклала 6 млн $ у мобільне тамагочі з песиками. І так, там є NFT

dogami

Ви зможете стати ігровим персонажем S.T.A.L.K.E.R. 2. Так, це пов’язано з NFT

stalker 2

Автори S.T.A.L.K.E.R. 2 поділилися новими скріншотами та подробицями

stalker 2

Ubisoft запускає ринок NFT у своїх іграх. Але є нюанс…

Ghost Recon Breakpoint

Проявіть свою креативність — отримайте S.T.A.L.K.E.R. 2

S.T.A.L.K.E.R. 2

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: