Творці Silent Hill працювали над новим PvE-режимом у World of Tanks

World of Tanks продовжує тішити незвичними колабораціями. Напередодні Гелловіну гра отримає новий PvE-режим “Мирний-13”, до якого доклалися творці Silent Hill — художник Масахіро Іто та композитор Акіра Ямаока. Така співпраця є цілком виправданою, адже події режиму теж розгортаються у таємничому місті, де панує справжній кошмар, от тільки техногенний.

“Мирний-13” у цьому плані продовжує продовжує серію “міжвимірних” пригод, яка дозволяє гравцям відпочити від звичного ігроладу World of Tanks та спробувати щось нове, а розробникам — експериментувати з механіками і розповідати історії, яким інакше не знайшлося би місця в основній грі. Це кооперативний режим на 5 гравців, де на руїнах засекреченого міста їм доведеться відбиватися від чужинської техніки і збирати таємничий ресурс міріум, щоби наповнити спеціальний колектор і втекти з Мирного-13.

У розпорядженні гравців буде 5 особливих танків, над дизайном яких якраз і працював Масахіро Іто — 3 з них будуть доступні відразу, тоді як 2 найпотужніших доведеться відкривати, виконуючи додаткові завдання. Також гравці перед стартом зможуть вибрати один із трьох рівнів складності, що суттєво вплине на кількість і силу ворогів, та також на кількість отриманого досвіду й кредитів. Найбільшими ж нагородами режиму стануть 5 тематичних скінів для танків основної гри та фрагменти історії Мирного-13, які допоможуть довідатися, що за моторошні речі коїлися в місті до та після катастрофи.

Особливо тішить те, що попри спільну розробку кількох студій, вагому роль в появі цього та інших PvE-режимів відіграє саме київська студія Wargaming, яка й спеціалізується на створенні ґеймплейних механік з використанням штучного інтелекту. Не знаю, наскільки сильно заходять такі тимчасові режими запеклим “танкістам”, але той же нещодавній “Останній Waffenträger” фактично відкрив для мене World of Tanks, тому регулярні експерименти з PvE — це однозначний плюс для залучення аудиторії, яких звичний танковий мультиплеєр просто не заходить.

Ну і ясна річ, наступного тижня ми неодмінно покажемо вам цей режим у дії на стрімі, адже “Мирний-13” буде доступний з 26 жовтня по 9 листопада.

Читайте також

Стрім гелловінського режиму “Мирний-13” (World of Tanks)

Чи конкурентоспроможні старі ігри у 2020 (Падон)

Cтрім WoT: The Last Waffenträger з гостями

Портали, Тесла-гармати, битва з босом — це точно World of Tanks?

Сезон Hot Wheels стартував у консольних World of Tanks

«Коли ти на танку, тобі важко відмовити». Інтерв’ю з творцями World of Tanks

WoT / Максим Чувалов

World of Tanks за 10 років: цифри, які говорять самі за себе

SummerSlam у консольному World of Tanks вже стартував