Творці Torment: Tides of Numenera показали бойову систему гри

Учора на YouTube-каналі Techland Publishing, видавця Torment: Tides of Numenera, зʼявилося відео, що розповідає про бойову систему забавки.

Творці гри кажуть, що її світ вирує конфліктами. Гравці, звісно, можуть уникнути битви або вирішити небезпечну ситуацію безкровним способом за допомогою обману, переконливості або потайливості, але іноді обійтися без бою все одно не вийде, тому варто знати, як розвинути свого персонажа, аби він зміг постояти за себе.

Torment: Tides of Numenera — розроблювана inXile Entertainment рольова гра, що її позиціонують як ідейну наступницю Planescape: Torment. Події гри розгортаються у вигаданому всесвіті настільної гри Numenera, що являє собою Землю за мільярд років, усіяну руїнами та артефактами загиблих цивілізацій. Гра вийде 28 лютого 2017 року. Список підтримуваних платформ: Microsoft Windows, macOS, Linux, Xbox One і PlayStation 4.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Ґеймдизайнер Planescape: Torment працює над новою RPG

Broken Roads

Apex Legends — усе? — PlayNews #373

Apex Legends — усе? — PlayNews #373

Обираємо оригінальну гру року | PUGA 2017

PlayUA Game Awards

Обираємо розчарування року | PUGA 2017

PlayUA Game Awards

Обираємо рольову гру року | PUGA 2017

PlayUA Game Awards

“Кишенькова фантастика”: Вибір спільноти (завершено)

Planescape: Torment отримає перевидання

Конкурс “Кишенькова фантастика” (Завершено)