Twitch банить за поширення російської пропаганди

Twitch забанив декілька профілів на платформі за проросійську пропаганду після того, як Tech Transparency Project вказав на їхню причетність до цього у середу.

Одразу після початку російсько-української війни, Twitch заявив, що вживе заходів, щоб «заборонити дезінформаторам використовувати наш сервіс». Втім, репорт TTP продемонстрував, що ці заходи, якщо вони були, не принесли бажаних результатів. Так спеціалісти дослідницького центру виявили набір каналів, що поширював їдеї “денацифікації” України та боротьби з біолабораторіями на нашій території.

Після публікації репорту, Twitch одразу забанив декілька вказаних акаунтів та почав розслідування щодо решти. Як зауважують представники TTP, частина акаунтів мала монетизацію і своїми діями заробляла на платформі та приносила їй прибуток з реклами.

Один з акаунтів, InfraredShow, був навіть верифікованим і мав майже 20000 підписникіів. Одразу після бану, він почав трансляцію на YouTube, де поки не забанений. Цей акаунт на регулярній основі просував російську повістку з ледь помітним на екрані вотермарком “VLADIMIR PUTIN IS GOOD”.

Протидія таким акаунтам важлива як ніколи, і ця історія демонструє, що навіть якщо платформа й вводить політики, що їй сприяють, вони не обовʼязково ефективні. І значна кількість проплачених пропагандистів безкарно продовжують свою діяльність.

Читайте також

Які ігри допомогли вам впоратися з депресією під час війни? (думки редакції)

ELDEN RING

Послухайте історії українських ігротворців у час війни на Games Gathering 22 квітня

gamesgathering 278722062 482629030311286 7611683358131473717 n

Петиція про бан Steam для росіян потребує вашої підтримки

Steam

Трактори проти танків: українські розробники вшанували здобутки наших фермерів

traktor

Російським організаціям заборонено брати участь у PGL Antwerp Major з CS:GO

csgo

Це бан: Вілла Сміта на 10 років позбавили права бути на “Оскарах”

Кріс Рок

Побий Путіна, розгроми його армію і вкради танк – Ігри про війну в Україні (Падон)

gameswar

Wargaming припиняє роботу в Росії та Білорусі… але є нюанс

World of Tanks

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: