Twitch банить за поширення російської пропаганди

Twitch забанив декілька профілів на платформі за проросійську пропаганду після того, як Tech Transparency Project вказав на їхню причетність до цього у середу.

Одразу після початку російсько-української війни, Twitch заявив, що вживе заходів, щоб «заборонити дезінформаторам використовувати наш сервіс». Втім, репорт TTP продемонстрував, що ці заходи, якщо вони були, не принесли бажаних результатів. Так спеціалісти дослідницького центру виявили набір каналів, що поширював їдеї “денацифікації” України та боротьби з біолабораторіями на нашій території.

Після публікації репорту, Twitch одразу забанив декілька вказаних акаунтів та почав розслідування щодо решти. Як зауважують представники TTP, частина акаунтів мала монетизацію і своїми діями заробляла на платформі та приносила їй прибуток з реклами.

Один з акаунтів, InfraredShow, був навіть верифікованим і мав майже 20000 підписникіів. Одразу після бану, він почав трансляцію на YouTube, де поки не забанений. Цей акаунт на регулярній основі просував російську повістку з ледь помітним на екрані вотермарком “VLADIMIR PUTIN IS GOOD”.

Протидія таким акаунтам важлива як ніколи, і ця історія демонструє, що навіть якщо платформа й вводить політики, що їй сприяють, вони не обовʼязково ефективні. І значна кількість проплачених пропагандистів безкарно продовжують свою діяльність.

Читайте також

Відбувся реліз благодійної візуальної новели Ukraine War Stories

Ukraine War Stories

У WoW заблокували українську гільдію. Знову все через назву

World of Warcraft Burning Crusade

Twitch заборонить стрімінг та рекламу неліцензованих азартних ігор

США витратять 700 000$ на вивчення вербування терористів завдяки іграм

farright

В YouTube Shorts додали функцію нарізання кліпів

А ви вже підписали петицію про українську мову на Twitch?

Русофобія достатня: V1lat визнаний злочинцем у РФ

v1lat

Ретро-платформер Replaced відклали через війну в Україні

Replaced

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: