Twitch частково скасував нові правила розміщення реклами

Два дні тому стало відомо, що Twitch оновив правила розміщення реклами на своїй платформі. Зокрема, заборонив додавати аудіорекламу, відеорекламу, банери та використовувати рекламні логотипи понад 3% розміру екрана, про що ми в деталях розповідали за посиланням. Такі нововведення викликали неабияке обурення як зі сторони звичайних користувачів, так і власників цілих кіберспортивних турнірів. 

І вже сьогодні компанія вибачилася у Твіттері за необачливе оновлення та скасовує нові вказівки, зрозумівши, що внаслідок таких дій платформа втратить більше, ніж в кінцевому результаті отримає.

Позавчора ми опублікували нові правила щодо брендового контенту, які вплинули на вашу можливість працювати зі спонсорами і збільшувати власні прибутки від стрімінгу. Ці правила паскудні для вас і паскудні для Twitch, тож ми негайно їх скасовуємо.

Та не все так просто, як здається на перший погляд. Хоча Twitch і оновили (знову) свою політику брендової реклами та голосно заявили, що повністю прибирають нові правила, деякі з них все ж лишаються. 

Наприклад, в Умовах надання послуг Twitch і досі зазначено, що користувачі/стрімери платформи не можуть використовувати вбудовану, банерну або аудіорекламу, тому користувачі й надалі звинувачують компанію у відмиванні грошей, а тепер — ще й лицемірстві.

На цей момент нових коментарів Twitch більше не надавав. Ймовірно, і не надасть. А рекламна політика так і залишиться прикладом сумнівного компромісу. 

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Ubisoft стверджує, що спливна реклама в іграх Assassin’s Creed була «технічною помилкою»

Assassin's Creed Mirage

Михайло Федоров закликає ігрову індустрію бойкотувати Xsolla через зв’язки з росією

Федоров

Українська Esports Charts анонсувала cтатистичний сервіс DoHuya

dohuya

Leb1ga за 5 годин стріму зібрав 8 млн грн на 3 безпілотники для ГУР

Leb1ga

Drope.me — місце, де розробники та стрімери отримують те, чого бажають

dropme 01

Twitch запускає нову партнерську програму

Twitch

Twitch паскудить життя стрімерам, ускладнюючи правила розміщення реклами

twitch rules

Twitch-трансляції, якими ми рекомендуємо замінити російський непотріб (частина перша)

Twitch-трансляції, якими ми рекомендуємо замінити російський непотріб

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: