Twitch знову забанив S1mple та Zeus… а от шахраїв досі не чіпає

Олександр s1mple Костилєв, відомий український гравець в CS:GO, який зараз виступає за колектив Natus Vincere, а також минулий лідер колективу, Данило Zeus Тесленко, були заблоковані на Twitch.

Причина бану s1mple наразі невідома, проте у спільноті ходять чутки, що це знову трапилося через зловживання ненормативною лексикою. Zeus ж у своєму відео розповів, що бан прийшов через пісню, яку він заспівав кілька місяців тому.

S1mple прокоментував ситуацію наступним твітом, формат якого він запозичив у Dr.Disrespect, котрий нещодавно теж був заблокований на Twitch.

У своєму твіті гравець крім новини про бан підняв актуальну зараз на Twitch проблему зі шахрайськими акаунтами. Вони беруть записи трансляцій відомих кіберспортивних гравців та роблять «розіграші». «Розігрують» косметичні предмети для різноманітних ігор, грошові призи та інше, проте на ділі обманюють глядачів.

Зараз невідомо, на який термін гравці були заблоковані, однак для s1mple цей бан може стати останнім. Попередньо Сашка вже двічі блокували. Однак і він сам неоднократно висловлював своє невдоволення правилами Twitch та говорив, що «втомився проводити трансляції на цій жахливій платформі, постійно підбираючи правильні слова».

Читайте також

Сервіс StreamElements отримав українську локалізацію

Де дивитись і що буде на DC FanDome?

В Україні значно подешевшала підписка Twitch

Нові гравці у CS:GO не отримуватимуть звання і досвід, доки не заплатять

Counter-Strike: Global Offensive

Петиція за українську мову на Twitch зібрала понад 3000 голосів. А ви вже підтримали її?

Valkyrae та CourRageJD стали співвласниками 100 Thieves

NAVI очолили світовий рейтинг із CS:GO

NAVI

HLTV назвали найкращого гравця 2020 року в CS:GO

ZywOo

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: