Twitch знову забанив S1mple та Zeus… а от шахраїв досі не чіпає

Олександр s1mple Костилєв, відомий український гравець в CS:GO, який зараз виступає за колектив Natus Vincere, а також минулий лідер колективу, Данило Zeus Тесленко, були заблоковані на Twitch.

Причина бану s1mple наразі невідома, проте у спільноті ходять чутки, що це знову трапилося через зловживання ненормативною лексикою. Zeus ж у своєму відео розповів, що бан прийшов через пісню, яку він заспівав кілька місяців тому.

S1mple прокоментував ситуацію наступним твітом, формат якого він запозичив у Dr.Disrespect, котрий нещодавно теж був заблокований на Twitch.

У своєму твіті гравець крім новини про бан підняв актуальну зараз на Twitch проблему зі шахрайськими акаунтами. Вони беруть записи трансляцій відомих кіберспортивних гравців та роблять «розіграші». «Розігрують» косметичні предмети для різноманітних ігор, грошові призи та інше, проте на ділі обманюють глядачів.

Зараз невідомо, на який термін гравці були заблоковані, однак для s1mple цей бан може стати останнім. Попередньо Сашка вже двічі блокували. Однак і він сам неоднократно висловлював своє невдоволення правилами Twitch та говорив, що «втомився проводити трансляції на цій жахливій платформі, постійно підбираючи правильні слова».

Читайте також

Новий Xbox за $300, рекорди The Last of Us 2, конкурент Twitch — PlayNews

Dr DisRespect

Dr.Disrespect заблокували на Twitch. Цього разу, можливо, назавжди

Джеймс МакЕвой зіграє в FIFA 20 на Twitch

S1mple зробив подарунок польському фанату

Олександр s1mple Костилєв побив власний рекорд у матчі на виліт в рамках DreamHack Spring Masters

ScreaM зібрав команду для виступу на Twitch Rivals з Valorant

Український клуб PRO100 продасть свого гравця (ЧУТКИ)

YEKINDAR

Шукаємо перлини в мережі #1 — Steam, чіти, Гальонкін

Шукаємо перлини в мережі

Популярне