Saints Row

Наступне відео

Valve на коні? Анонс Counter-Strike 2 — #PlayNews

Counter-Strike 2

Two Point Campus, Saints Row, Tinykin — Порадник Ґеймера: Серпень 2022

Автор: Володимир Бортюк

Привіт привіт, любі ґеймери ґеймерині та ґеймерята! З вами PlayUA та свіжесенький випуск порадника воєнізованого ґеймера.
Завдяки літній спеці, кулери наших ігрових платформ крутяться зі швидкістю русака під обстрілами хімарсів. Та це не заважає нам й далі досліджувати віртуальні світи, підкидуючи грошей на протидію найгіршим сусідам сучасності. Серпень підготував для нас цілий потік дрібних і більшеньких релізів, що варті уваги.
Тож не гаймо часу, поооїхали!

South of the Circle — 3.08: ПК, NS, PS4, PS5, XBO, XSX

Відкриватиме місяць холодна за сетингом й наповненням South of Circle, що розповість нам історію чоловіка, якого під час холодної війни викинуло на береги Антарктики і тепер він, шукаючи допомоги, прокручує у голові все своє життя, щоб знайти відповідь: «Як він до цього докотився?». Покопирсатися в минулому головного героя та знайти причини його рішень, ви зможете уже 3 серпня.

Two Point Campus — 9.08: ПК, NS, PS4, PS5, XBO, XSX

Лікарню побудували, тепер слід взятися за власний навчальний заклад. І якщо ви раптом допускаєте думку, що це буде простіше — Two Point Campus буде готовою довести вам протилежне уже 9 серпня. Кидати вас у вир подій не стануть. Навпаки дадуть перед стартом навчального року трішки часу аби як слід підготувати свій навчальний заклад до майбутнього пекла. Як справжня частина франшизи Two Point, ця гра не крутитиметься довкола вивчення нудних предметів, натомість ваші студенти освоюватимуть лицарство та гастрономію. А які труднощі у них трапляються по мірі освоєння цих дисциплін та свого вільного часу… О-о-о-о, це треба бачити, ваші студентські роки здаватимуться квіточками на фоні цього.

Cult of the Lamb — 11.08: ПК, NS, PS4, PS5, XBO, XSX

Навчальний заклад організували — час братися за створення культу. Це майже як студентський клуб, тільки з овечками, справжніми жертвоприношеннями та проповідями. Cult of the Lamb дасть нам можливість розпробувати все це 11 серпня. І хоч вона навряд буде такою варіативною і дотошньою в деталях, як Cultist Simulator, та братиме милотою й можливістю нарізати усіх незгодних в рандомно генерованих підземеллях.

Rollerdrome — 16.08: ПК, PS4, PS5

Показаний під час червневої State of Play проєкт про стрілянки на роликах з трюками викликав змішані враження в редакції. Когось привабила незвична картинка, хтось завчасно поховав проєкт. Rollerdrome покаже на що ж справді він здатен 16 серпня. Поки не відомо моделі розповсюдження гри, тож складно сказати чи забʼє вона завчасно цвях у свою домовину платністю. Та на противагу травневій Roller Champions, ці роликові змагання бодай мають виразні елементи, що виділяють їх на фоні загального потоку релізів.

RPG Time! The Legend of Wright — 18.08: NS, PS4

Ця крихітна пригода вразить вас вигадливістю свого представлення. Адже весь світ, персонажі та дрібні елементи оточення будуть мовби вітанням з дитинства, коли ми створювали свої ігрові локації з підручних засобів та вдавали, що степлер це велика стрибуча платформа для перекидання військ через тин з лінійки. RPG Time! The Legend of Wright вийде 18 серпня.

Saints Row — 23.08: ПК, PS4, PS5, XBO, XSX

Перезапуск Saints Row схоже пройшов усі 5 стадій прийняття в таборі фанатів серії. Першими рекламними роликами творцям з Voliton не вдалося донести до фанів, що шалене божевілля серії нікуди не ховали. Та потім, крок за кроком, показуючи все від прокачаного редактора персонажів до окремих ігроладних елементів вони потроху вертали віру спільноти. Тож зараз залишається тільки обережно сподіватись на краще, очікуючи 23 серпня, щоб врешті зіграти у новеньку Saints Row.

F1 Manager 2022 — 30.08: ПК, PS4, PS5, XBO, XSX

Покаталися, набралися досвіду — час у крісло менеджера, а водія ми талановитішого знайдемо. Під кінець місяця, 31 серпня вийде F1 Manager 2022, що дасть вам змогу загубитися поміж купи елементів керування повноцінною командою «королівського автоспорту». Програйте кілька гран-прі, накрутіть нервів, набийте шишки і, можливо, за пʼятим разом ви зрозумієте в чому вся суть та зможете привести свою команду до заслуженого місця в пʼятірці лідерів.

Tinykin — 30.08: ПК, NS, PS4, PS5, XBO, XSX

Tinykin це проєкт з тих, що навіть не намагаються маскуватися. Адже прямі запозичення з відомої серії Pikmin тут видно неозброєним роком, та може воно й на краще? Nintendo уже роками ігнорує прохання фанатів відродити серію чи бодай перевидати старіші частини на актуальну платформу. А тут молода команда зібралася і зробила свою гру про малих чудаків, що колективно під вашим пильним контролем намагаються змінити світ на краще. Не соромтеся допомагати їм з 30 серпня.

Меншенькі релізи

Крім перерахованого, у серпні ще чимало ігор помандрує між платформами і це велике переселення розпочне Marvel’s Spider-Man Remastered, що вийде на ПК 12 серпня з підтримкою всіх можливих форматів моніторів. Опісля, 19 серпня Cloudpunk примандрує на PS5, а того ж таки дня для всіх платформ вийде свіженький симулятор американського футболу Madden NFL 23. Там, як завжди, забудуть замінити цифру на іконці пк-версії, але то таке. 30 серпня на ПК, PS5 та Xbox Series вийде ремейк Destroy All Humans! 2, власники консолей PlayStation зможуть познайомитися з однією з найкращих інді-ігор минулого року, Inscryption, а міжплатформене товариство зможе вернутися назад в минуле з колекцією класичних аркадних черепах — Teenage Mutant Ninja Turtles: The Cowabunga Collection.

Над матеріалом працювали Володимир Бортюк та Владислав Папідоха.

Останні статті

Занурення у нову культуру — Враження від Tchia

Автор: PlayUA

Tchia

Ретроспектива Resident Evil. Випуск 09: Resident Evil 5 (2009)

Автор: Андрій Нагорний

Resident Evil 5

Epic Games бачить своє майбутнє за метавсесвітом

Автор: Володимир Устримов

epic games logo

Що нового показали на весняному Future Games Show?

Автор: Гладкий Максим

Expanse Telltale Future Games Show

RE-КВІЗ: Наскільки добре ви пам’ятаєте Resident Evil?

Автор: Андрій Нагорний

Наскільки добре ви пам'ятаєте Resident Evil? (Тест)

ГІ*НО: перші враження від Diablo IV

Автор: PlayUA

Diablo IV Beta

Вижити будь-якою ціною. Враження від першого тому манґи «Левіафан»

Автор: Лук'янчук Орест

Манґа Левіафан

Українські самураї локалізують Total War: Shogun 2 і шукають однодумців

Автор: Єрмаков Кірілл

Total War Shogun 2

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: