Тихий сезон — Новини Steam-кураторів PlayUA

Робота над наповненням кураторів йде повільно, але впевнено. Ми помалу заносимо туди все більше й більше проєктів, реагуючи на ваші підказки та ідеї.

ПРО ЯКИХ КУРАТОРІВ ЙДЕ МОВА

У порталу PlayUA є три куратори у Steam:

  • PlayUA – Український ігровий портал — наш давніший куратор, де ми позначаємо ігри, які нам здаються вартими уваги
  • Українські ігри — куратор який ми наповнюємо проєктами від українських ігротворців, не залежно від їхнього розміру, стадії розробки чи якості
  • Обережно, русняві ігри — куратор, куди ми додаємо проєкти російських розробників або видавців, щоб ви бува випадково не придбали такий, профінансувавши російську агресію. Це стосується як ігор, так і програмного забезпечення, що представлене у Steam

Ми здебільшого займаємося наповненням виключно останніх двох. Зараз, десь раз на тиждень, ми проглядаємо ті проєкти, що ви присилаєте нам у Discord чи закидуєте через Twitter, перевіряємо їх на відповідність заявленій критерії та приймаємо рішення щодо додавання чи не додавання такого до переліку. Важливо зауважити, що ми як і раніше обходимо увагою розробників, що випускають десятки й сотні копійчаних проєктів (дешевше 50 грн), бо їхнє додавання дуже довге, марудне та практично позбавлене цінності.

НАСКІЛЬКИ АКТИВНО ЙДЕ НАПОВНЕННЯ КУРАТОРІВ

За останній період ми встигли проглянути й перевірити поза сотню ваших заявок. За результатами цього, у кураторі руснявих ігор позначено уже 975 проєктів, а у кураторі українських ігор 386.

Результати нашої роботи ми відчули зокрема під час нещодавнього сезону ігропрезентацій, де більшість російських проєктів моментально ідентифікувалися банальним переглядом їхньої Steam-сторінки з позначкою від куратора

Найбільше часу в нас йде на перевірку. Адже ми перевіряємо розробників та видавців для кожної (не копійчаної) гри, яку ви нам надіслали. Якщо з українськими творцями усе просто, вони відкрито говорять хто вони і звідки, то з руснею складно. Тутешні ігротворці мов ті таргани порозбігалися усіма-усюдами, ховаючи свої справжні корені за підставними компаніями чи банально підтираючи геодані. Тому доводиться лазити найменш приємними закапелками інтернетів у пошуках доказів.

ЯК НАМ МОЖНА ДОПОМОГТИ

Процес механічного занесення ігор чи програм у списки кураторів порівняно швидкий. Більше часу займають пошук кандидатів та їхня перевірка.

З пошуком кандидатів ви уже допомагаєте нам. Дякуємо, так тримати! Втім, можна зробити іще один крок вперед. Надсилаючи у форму пропозиції проєкт, ви можете додати причин віднести його у ту чи іншу категорію, одразу зі скріншотами чи посиланнями. Це економитиме нам гігантську кількість часу. Ми у цьому впевнені, бо дехто з вас уже так робить і ми неймовірно вдячні цим людям❤️

НАМ ВАЖЛИВА ВАША ПІДТРИМКА

Наша діяльність можлива завдяки вашій підтримці. Саме ви, регулярно відвідуючи портал, поширюючи нашу роботу та залишаючи зворотній звʼязок, мотивуєте нас рухатися вперед та не полишати нашої праці. Окрема велика вдячність нашим спонсорам на YouTube та Buy Me a Coffee — їхній вклад дає нам змогу оплачувати технічну частину, роботу наших новинарів та монтувальників і навіть трішки вкладати в розробку мерчу (який буде геть незабаром). А крім цього, знаходити між усім іншим трохи часу на підтримку кураторів.

Дякуємо, що ви з нами!

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Сервери Helldivers 2 тепер витримують 700 000 гравців, але студія Arrowhead не спішить радіти

helldivers 2

Xbox і Nintendo обмінялися ексклюзивами: підсумки лютневого Nintendo Direct

grounded

Понад 500 ігор Steam заробили більше 3 млн дол. у 2023 році

p.ua.ai steam

Філ Спенсер хоче бачити ігри Sony й Nintendo на Xbox

helldivers 2

Карткова гра Balatro отримала найкращі оцінки серед релізів 2024 року

Balatro

Arrowhead активно розширює команду Helldivers 2 для стрімкого розвитку гри

helldivers 2

Керівник Sony вважає, що треба активніше (і швидше) видавати власні ігри на ПК

helldivers

Встигніть безкоштовно забрати Dead Island: Riptide на честь анонсу дати появи Dead Island 2 у Steam

Dead Island: Riptide

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: