web analytics

У 2023 мобільні ігри згенерували 49% доходів в ігровій індустрії

За інформацією аналітичного агентства Adjust, 49% або ж 90,4 млрд доларів доходів минулого року в ігровій індустрії прийшлись саме на мобільні проєкти.

Звіт проведений у період з січня 2022 по січень 2024 показав, що дохід від ігрових додатків зріс на 6% порівняно з минулим роком, тоді як витрати користувачів знизилися на 2% до 107 млрд. доларів. Агенство прогнозує, що цього року мобільний ринок згенерує 103 млрд доларів, а в 2025 — 131 млрд доларів.

Candy Crush Saga, Honour of Kings, Roblox, Royal Match і Coin Master увійшли до п’ятірки додатків з найбільшими витратами користувачів. Тоді як найбільш популярними по завантаженням стали Subway Surfers, Free Fire, Roblox, Ludo King і Candy Crush Saga.

За 2023 рік найбільшу зацікавленість мобільні гравці виявляли до екшн ігор (18%), за ними йдуть гіпер казуалки та головоломки (14%). В екшенах також найвищий показник сеансів — 27%, у головоломок і спортвних проєктів (12%), настільних ігор (7%) і казуалок (6%).

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Творці LittleBigPlanet створюють свою нову гру в повній творчій свободі

littlebigplanet

У 2023 році ґеймери провели 60% часу в іграх, яким понад 6 років

fortnite

Гравці вважають сучасні ААА занадто дорогими і в той же час ніколи не запускають чверть придбаних ігор

indie

Сергій Гальонкін приєднався до розробки конкурента Fortnite і Roblox

Everywhere Build A Rocket Boy

Стало відомо, скільки українців придбали Baldur’s Gate 3

astarion bg3 crop

З Roblox видалили Досвід про війну в Україні

Roblox

Граєш у PUBG? Сідай у тюрму!

PUBG

Вітаємо в Метаверсі: Spotify створив музичний архіпелаг у Roblox

Spotify Roblox