У Age of Empires II: Definitive Edition з’явиться така собі королівська битва

Зовсім скоро Age of Empires II виповниться 20 років з моменту релізу. Розробники вирішили з такої нагоди випустити для Age of Empires II: Definitive Edition безкоштовне контентне оновлення. У ньому будуть покращені деякі моменти, а також додані нові режими гри.

В першу чергу варто відзначити, що тепер у грі з’явиться королівська битва, якщо її справді так можна назвати. Адже масштабних матчів за участі 100 гравців не буде. Участь братимуть лише 8 учасників, які матимуть обмежений набір військ. За традицією жанру, в кінці залишиться лише один найсильніший гравець. У третіх Козаках, наприклад, це називається просто “мультиплеєр”.

Також ігротворці покращили інтерфейс гри, зокрема у головному меню та у меню вибору цивілізацій. А ще у ремастері Age of Empires II з’являться швидкі матчі. Тепер користувачі зможуть налаштувати режим гри і швидко потрапити у матч.

Вже 31 жовтня автори проекту проведуть пряму трансляцію на своєму Twitch-каналі, де продемонструють режим Battle Royale, та пограють у нього разом з фанатами. Також разом з розробниками прямий ефір вестимуть деякі учасники спільноти гри.

Читайте також

Gears POP! прощається з гравцями

Gears POP!

Tell My Why неочікувано зникла з продажу в Україні

tell me why

Чому нову Fable розробляють автори гонкових ігор?

Порадник ґеймера: Листопад 2019

Death Stranding

Перевидання Age of Empires II: Definitive Edition вийде в листопаді

Age of Empires II

Усі анонси Microsoft на Inside Xbox одним рядком

Inside Xbox Gamescom 2019

Автори Don’t Starve стануть частиною Tencent

Cyberpunk 2077 стала найкращим цифровим релізом гри за весь час

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: