У Amazon з’явилася PlayStation 5 та ігри для неї

У Amazon неочікувано з’явилася чимала кількість ігор для PlayStation 5, точніше не самі ігри, а їх сторінки-заглушки. У них навіть немає назв проектів, зазначено лише розробника. Зокрема це 2K Games, Konami, Koch Media та Rockstar Games. Також з’явилися і сторінки інших ігор наступного покоління від таких ігротворців як Microsoft, Sony, EA, Activision, Ubisoft, Bethesda та інших. Сумарно цікавих для нас сторіночок з’явилося понад дві сотні.

Також серед заглушок ігор з’явилися сторінки і самої консолі від Sony. При чому дві її версії: з SSD на 1 терабайт та на 2 терабайти. Ціна обох версій однакова — 599 фунтів. І це привносить деякі сумніви у цю історію, адже заявлений об’єм накопичувача складає 825 гб.

Деякі користувачі, які одними з перших помітили дані сторінки, навіть встигли довести їх до стадії додавання в корзину та оформлення придбання. Також варто зазначити, що усі ці сторінки з’явилися за день до офіційної презентації ігор для PlayStation 5, яка відбудеться вже сьогодні. Ми будемо стрімити цю подію, тож не забудьте заглянути до нас.

Читайте також

Мальована BloodRayne Betrayal отримає перевидання

The Medium вийде на PlayStation 5 у вересні

The Medium

Demon’s Souls Remake на PS5 не для всіх (Таємна кімната)

Sony та Balenciaga випустили футболки PS5, дорожчі за саму консоль

Трилогія Crysis Remastered з’явиться у продажу восени

Відбувся перший показ ігроладу Horizon Forbidden West

Horizon Forbidden West

Uncharted 4 стане наступною грою Sony на ПК

The Elder Scrolls Online для PS5 та Xbox Series перенесли на 15 червня

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: