У Amazon з’явилася PlayStation 5 та ігри для неї

У Amazon неочікувано з’явилася чимала кількість ігор для PlayStation 5, точніше не самі ігри, а їх сторінки-заглушки. У них навіть немає назв проектів, зазначено лише розробника. Зокрема це 2K Games, Konami, Koch Media та Rockstar Games. Також з’явилися і сторінки інших ігор наступного покоління від таких ігротворців як Microsoft, Sony, EA, Activision, Ubisoft, Bethesda та інших. Сумарно цікавих для нас сторіночок з’явилося понад дві сотні.

Також серед заглушок ігор з’явилися сторінки і самої консолі від Sony. При чому дві її версії: з SSD на 1 терабайт та на 2 терабайти. Ціна обох версій однакова — 599 фунтів. І це привносить деякі сумніви у цю історію, адже заявлений об’єм накопичувача складає 825 гб.

Деякі користувачі, які одними з перших помітили дані сторінки, навіть встигли довести їх до стадії додавання в корзину та оформлення придбання. Також варто зазначити, що усі ці сторінки з’явилися за день до офіційної презентації ігор для PlayStation 5, яка відбудеться вже сьогодні. Ми будемо стрімити цю подію, тож не забудьте заглянути до нас.

Читайте також

State of Play у виконанні PlayUA

DualShock 4 не працюватиме з іграми для PlayStation 5

Наступний State of Play пройде 6 серпня, але про PS5 нічого не розкажуть

Crash Bandicoot 4 It's About Time

Британські гравці обирають PlayStation 5

PlayStation 5

Екранізацію Monster Hunter відклали на 7 місяців

Monster Hunter

Ексклюзивам кінець — Sony вклала в Epic Games 250 мільйонів доларів

PlayStation 5, Жорстока жорстокість: Частина 2, Шквал анонсів [Подкаст]

Horizon: Forbidden West

PlayStation Plus святкує 10-річчя і робить подарунки

Популярне