У Amnesia: Rebirth з’явився безпечний режим гри

Існує така категорія гравців, які найбільше цінують у іграх саме сюжет, а не ігролад та інші аспекти. Саме для таких користувачів деякі ігротворці створюють у своїх проектах спрощені режими, які не кидають виклик, і не відволікають від внутрішньоігрової історії. Вороги у них не агресивні, від чого померти досить складно.

Такий режим був у попередньому проекті від ігротворчої студії Frictional Games під назвою SOMA (наш огляд). Розробники продовжили цю традицію, і додали подібний режим у Amnesia: Rebirth. Цього разу він отримав назву “Режим пригоди”.

Окрім того, що тут вам не надокучатимуть вороги, тут ще й стали світлішими локації. Також з’явилися деякі загадки, яким не знайшлося місця в основному режимі гри. З нагоди виходу цього режиму, ґеймдиректор проекту Фредерік Олссон випустив спеціальне відео, де розповідає про нього.

Щоб відсвяткувати вихід “Режиму пригоди”, розробники влаштували на Amnesia: Rebirth знижу 40% у всіх крамницях. Зокрема, ви можете скористатися пропозицією у Epic Games Store. Проект зараз коштує 227,40 гривень замість 379 гривень. Триватиме пропозиція до 8 квітня.

Читайте також

Критики задоволені новим горрором Amnesia: Rebirth

Amnesia: Rebirth

Автори Amnesia: Rebirth оприлюднили 5 хвилин ґеймплею

amnesia rebirth

Оголошено дату виходу Amnesia: Rebirth

amnesia rebirth

Frictional Games анонсувала Amnesia: Rebirth

Розробники Amnesia i SOMA тизерять нову гру

Amnesia The Dark Descent

Frictional Games опублікувала тизер наступної гри

Soma

SOMA — демонстрація “створіння”

Дата виходу SOMA та ігролад

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: