web analytics

У Baldur’s Gate 3 з’явиться набір інструментів для створення модифікацій

Найкраща гра 2023 року, за версією BAFTA, Baldur’s Gate 3 отримає набір інструментів для створення модифікацій. Про це студія-розробник Larian повідомила у соціальних мережах.

У своєму анонсі розробники написали, що прислухалися до спільноти та готові додати набір для створення модифікацій у гру. Він вийде разом з 7 патчем, вихід якого заплановано на вересень. А щоб оновлення вийшло без багів та інших проблем, студія вирішила провести закриті тестування.

Ми хочемо надати гравцям змогу випробувати 7 оновлення та Baldur’s Gate 3 Toolkit. Все для того, щоб отримати від вас зворотний зв’язок перш ніж патч вийде.

— пишуть в анонсі представники Larian

Тепер до деталей. Закрите альфа-тестування починається сьогодні, 3 червня, у ньому візьму участь обмежена кількість користувачів. Проте в Larian обіцяють, що будуть запрошувати все більше авторів модифікацій взяти участь.

У липні пройде закрите бета-тестування. На участь в ньому зможуть подати заявку всі охочі, проте варто звернути увагу, що студія планує запросити приблизно 1000 гравців. З іншого боку, до участі запрошуються всі, не залежно від того чи є у вас досвід у створенні модів, чи ні.

На початку модифікації будуть доступні тільки для ПК, однак, в майбутньому, студія планує зробити їх доступними на решті платформ. Що стосується розробки, то зробити це можна буде лише на ПК.

Більше деталей про оновлення, модифікації та доступ до них можна прочитати в анонсі студії.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Baldur’s Gate 3 отримала літературну премію Nebula Awards

baldur's gate 3

Доповнення Shattered Space виправить найбільшу проблему Starfield

starfield shattered space

Майбутня підводна екшн гра Ocean Keeper від української студії RetroStyle Games отримала нове оновлення

p.ua.codename ocean keeper

Від «Відьмака» до Elden Ring: на фестивалі FANCON пройде концерт ігрової музики від LUMOS Orchestra

lumos1

У CS2 тепер можна орендувати скіни

cs2 loadouts awp1

У Dota 2 вийшов патч 7.36, який радикально змінив гру

p.ua.patch 7.36 dota 2

Larian Studios відкрили офіс у Варшаві

p.ua.larian Варшава

The Witcher 3 отримає офіційний редактор модифікацій наприкінці травня

The Witcher 3: Wild Hunt