У Барселоні пройшов кіберспортивний турнір FUT Champions Cup

Останні три дні вся FIFA-спільнота з захватом спостерігала за FUT Champions Cup, що проходив у Барселоні. Найкращі кіберфутболісти світу грали в першому великому турнірі FUT Champions Cup, що є частиною кваліфкації FIFA eWorld Cup. Не обійшлось і без проблем, 26 січня виникли технічні неполадки сервісу PlayStation Network, через які турнір довелося ненадовго призупинити, та інженери Sony оперативно виправили ситуацію.

Одним з учасників турніру став українець, Євгеній «Yozhyk» Мостовик, що представляв на турнірі комадну Natus Vincere, та, на жаль, він зазнав чотирьох поразок і покинув FUT Champions Cup. Тріумфатор турніру — шістнадцятирічний британець Донован «DhTekKz» Хант, що стабільно показував хороший результат усі три дні змагань. Та у фіналі він перевершив будь-які очікування, не залишивши від суперника, Николаса «nicolas99fc» Вільальба, і мокрого місця, вигравши з рахунком 9:3.

Так закінчився перший великий турнір по FIFA 18, що також дав вісьмом найкращим гравцям путівки на фінальну частину турніру FIFA 18 Global Series Playoffs, що відбудеться в червні.

Читайте також

Не варто чекати на новий Battlefield наступного року

EA повертається до Steam – першою доступною грою стала Star Wars Jedi: Fallen Order

Вуличне божевілля. Огляд FIFA 20

FIFA 20

Battlefield V можна буде пограти безкоштовно

ЕА опублікувала системні вимоги Star Wars Jedi: Fallen Order

Запущено відкритий бета-тест Call of Duty: Modern Warfare

Call of Duty: MW (2019)

DICE скасувала запланований режим 5v5 для Battlefield V

Need for Speed Heat: трохи свіжих подробиць з Gamescom 2019 і демонстрація ігроладу

need for speed heat

Популярне