У Барселоні пройшов кіберспортивний турнір FUT Champions Cup

Останні три дні вся FIFA-спільнота з захватом спостерігала за FUT Champions Cup, що проходив у Барселоні. Найкращі кіберфутболісти світу грали в першому великому турнірі FUT Champions Cup, що є частиною кваліфкації FIFA eWorld Cup. Не обійшлось і без проблем, 26 січня виникли технічні неполадки сервісу PlayStation Network, через які турнір довелося ненадовго призупинити, та інженери Sony оперативно виправили ситуацію.

Одним з учасників турніру став українець, Євгеній «Yozhyk» Мостовик, що представляв на турнірі комадну Natus Vincere, та, на жаль, він зазнав чотирьох поразок і покинув FUT Champions Cup. Тріумфатор турніру — шістнадцятирічний британець Донован «DhTekKz» Хант, що стабільно показував хороший результат усі три дні змагань. Та у фіналі він перевершив будь-які очікування, не залишивши від суперника, Николаса «nicolas99fc» Вільальба, і мокрого місця, вигравши з рахунком 9:3.

Так закінчився перший великий турнір по FIFA 18, що також дав вісьмом найкращим гравцям путівки на фінальну частину турніру FIFA 18 Global Series Playoffs, що відбудеться в червні.

Читайте також

[ОНОВЛЕНО] Захід на честь Дня святого Валентина у Apex Legends перенесли

Ціни на ігри EA в Україні стали майже найвищими у світі

ЕА розблокувала бонуси за передзамовлення Star Wars Jedi: Fallen Order

Star Wars Jedi: Fallen Order

Нова надія. Огляд Star Wars Jedi: Fallen Order

Star Wars Jedi: Fallen Order

Не варто чекати на новий Battlefield наступного року

EA повертається до Steam – першою доступною грою стала Star Wars Jedi: Fallen Order

Вуличне божевілля. Огляд FIFA 20

FIFA 20

Battlefield V можна буде пограти безкоштовно

Популярне