У Барселоні пройшов кіберспортивний турнір FUT Champions Cup

Останні три дні вся FIFA-спільнота з захватом спостерігала за FUT Champions Cup, що проходив у Барселоні. Найкращі кіберфутболісти світу грали в першому великому турнірі FUT Champions Cup, що є частиною кваліфкації FIFA eWorld Cup. Не обійшлось і без проблем, 26 січня виникли технічні неполадки сервісу PlayStation Network, через які турнір довелося ненадовго призупинити, та інженери Sony оперативно виправили ситуацію.

Одним з учасників турніру став українець, Євгеній «Yozhyk» Мостовик, що представляв на турнірі комадну Natus Vincere, та, на жаль, він зазнав чотирьох поразок і покинув FUT Champions Cup. Тріумфатор турніру — шістнадцятирічний британець Донован «DhTekKz» Хант, що стабільно показував хороший результат усі три дні змагань. Та у фіналі він перевершив будь-які очікування, не залишивши від суперника, Николаса «nicolas99fc» Вільальба, і мокрого місця, вигравши з рахунком 9:3.

Так закінчився перший великий турнір по FIFA 18, що також дав вісьмом найкращим гравцям путівки на фінальну частину турніру FIFA 18 Global Series Playoffs, що відбудеться в червні.

Читайте також

У Steam з’явилася сторінка підписки EA Access

Огляд Rocket Arena (OLDboi)

За мотивами The Sims запустять реаліті-шоу

The Sims 4

Electronic Arts каже «Ні!» домаганням

electronic arts

Нова гра у всесвіті Star Wars засвітилася у крамниці Xbox

Star Wars: Squadrons

Bloodborne на ПК, ЕА повернулася в Steam, Австралія засудила Sony — PlayNews

Bloodborne

EA Play перенесли на тиждень у зв’язку з протестами у США

Electronic Arts увірвалася в Steam зі своїми іграми та підпискою

Популярне