У Барселоні пройшов кіберспортивний турнір FUT Champions Cup

Останні три дні вся FIFA-спільнота з захватом спостерігала за FUT Champions Cup, що проходив у Барселоні. Найкращі кіберфутболісти світу грали в першому великому турнірі FUT Champions Cup, що є частиною кваліфкації FIFA eWorld Cup. Не обійшлось і без проблем, 26 січня виникли технічні неполадки сервісу PlayStation Network, через які турнір довелося ненадовго призупинити, та інженери Sony оперативно виправили ситуацію.

Одним з учасників турніру став українець, Євгеній «Yozhyk» Мостовик, що представляв на турнірі комадну Natus Vincere, та, на жаль, він зазнав чотирьох поразок і покинув FUT Champions Cup. Тріумфатор турніру — шістнадцятирічний британець Донован «DhTekKz» Хант, що стабільно показував хороший результат усі три дні змагань. Та у фіналі він перевершив будь-які очікування, не залишивши від суперника, Николаса «nicolas99fc» Вільальба, і мокрого місця, вигравши з рахунком 9:3.

Так закінчився перший великий турнір по FIFA 18, що також дав вісьмом найкращим гравцям путівки на фінальну частину турніру FIFA 18 Global Series Playoffs, що відбудеться в червні.

Читайте також

Дройдеки повернуться у Battlefront II з наступним великим оновленням

Star Wars: Battlefront II

Ґеймплей Star Wars Jedi: Fallen Order покажуть на EA Play 2019

Respawn показали Jedi Fallen Order

Epic Games викуплять права на Apex Legends у EA

Огляд Battlefield V

Battlefield V

Уряд Бельгії затягне Еlectronic Arts до суду. Причина звична — лутбокси!

FIFA 18

EA фінансово підтримає постраждалих під час турніру з Madden NFL 19

Madden NFL 19

Найкраща E3 покоління? [Подкаст]

Найкраща Е3 покоління? [Подкаст] | Підсумки E3 2018

Популярне