У Call of Duty з’явився ШІ для прослуховування голосових чатів

У Call of Duty: Modern Warfare 3 разом із новими (тобто старими) мультиплеєрними мапами й режимами з’явиться штучний інтелект, який прослуховуватиме голосовий чат в реальному часі й відстежуватиме лайку та образи в бік інших гравців.

За словами Activision, цей інструмент під назвою ToxMod покликаний знизити рівень токсичності, бо, на жаль, зараз це є невід’ємним атрибутом будь-якої мультиплеєрної гри. Особливо тієї, в яку стабільно грає 90 млн користувачів щороку.

Наразі розробка ToxMod закінчена й триває його інтеграція в гру та перші тренувальні тести. Activision разом із розробниками компанії Modulate, яка й створила цей ШІ, хочуть спершу надати йому базову інформацію (інакше кажучи, забивають зараз у нього просто тонни мізогінних, раситських, ксенофобних і гомофобних висловів), щоби ToxMod сам навчився розпізнавати й адаптувати мовні шаблони, якнайшвидше відстежуючи саме тих гравців, які зумисне гноблять інших, а не просто матюкаться через невдалі ігрові ситуації.

Також ToxMod уже запустили для мультиплеєра Call Of Duty: Modern Warfare 2 і Warzone, але поки що тільки в Америці. Світовий реліз ШІ відбудеться 10 листопада разом із Call of Duty: Modern Warfare 3.

Варто зауважити, що застосування ToxMod є примусовим. Не хочете, щоб ШІ вас прослуховував — вимикайте голосовий чат.

Іготуйтеся таке робити надалі, бо в разі успішного використання Activision планує ліцензувати ToxMod для інших мультиплеєрних ігор та інтегрувати його в нову систему покарань, яку нещодавно презентувала Microsoft.

 

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Ubisoft Ukraine додала важливу функцію для Rainbow Six Siege, про яку просили гравці

Ubisoft Ukraine

Стрім Call of Duty: Modern Warfare III

Call of Duty: Modern Warfare 3

«Найгірша Call of Duty за 10 років»: ніхто не в захваті від Modern Warfare III

Call of Duty: Modern Warfare 3

ГІ*НО: враження від бети The Finals

The Finals

Сounter-Strike 2 втратив 20% гравців за місяць після релізу

Counter-Strike 2

«Це ляпас усім фанатам Call of Duty». Гравці обурені кампанією Modern Warfare 3

call of duty modern warfare 3 jpeg 1600x900 crop q85

Дорелізний стрім кампанії Call of Duty: Modern Warfare 3

Call of Duty: Modern Warfare 3

Гривня може зникнути з українського Steam?

steam uah

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: