У Cyberpunk 2077 виправили баґ, який ламав проходження гри

Після виходу першого глобального патчу для Cyberpunk 2077, у грі з’явився ще один баґ. Через цю неполадку гравці не могли просуватися далі по сюжету. Проблема виникала при виконанні завдання Down on the Street, а саме під час телефонної розмови з Такемурою у гравців не з’являлись опції для діалогу, через що виконання сюжетних завдань ставало неможливим.

CD Projekt Red незадовго після цього запропонували вирішення цієї проблеми, а зараз на ПК, консолі та Google Stadia випустили фікс, який повністю виправив цей недолік. Також цей міні-патч повернув рандомізацію предметів до її попереднього стану. Також CD Projekt Red пообціяли, що розглянуть проблему з дублюванням луту через збереження та заванатаження гри.

Утім, розробники так сильно намагаються виправити всі недоліки гри, що через надмірний поспіх додають у Cyberpunk 2077 нові проблеми. До того зі згаданим на початку завданням виникала інша: раніше Такемура не дзвонив гравцям узагалі. У патчі 1.1 це виправили, але, як можна побачити, не до кінця. Нам залишається лише побажати удачі та терпіння CD Projekt Red, та сподіватися, що у подальшому таких баґів ставатиме менше.

Читайте також

Баґи у Cyberpunk 2077 затримаються надовше

Cyberpunk 2077

Як би виглядав The Witcher 3 на першій PlayStation?

Вкрадений «Відьмак» і козацьке фехтування в Steam — #PlayNews

Hellish Quart

У GOG триває розпродаж. Cyberpunk 2077 отримала першу знижку

Cyberpunk 2077

Нова біда зі Cyberpunk 2077, криза Diablo, українська ігрова термінологія — Підсумки січня

Ігрочайники

Хакери зламали сервери CD PROJEKT RED

Cyberpunk 2077 більше не загрожує вашій безпеці

Режисер Ori розкритикував розробників Cyberpunk 2077 та No Man’s Sky… а потім вибачився

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: