У демо-версію World of Warcraft: Classic дозволять пограти лише годину

Уже сьогодні, 2 листопада, демо-версія World of Warcraft Classic стане доступна для тих, кто придбав віртуальний квиток на BlizzCon 2018. Однак у Blizzard вважають, що бажаючих спробувати стару класику буде надто багато, тож ігрова сесія для кожного гравця буде обмежена — лише 1 година.

За словами розробників, вони введуть такий таймер задля того, щоб усі мали змогу протестувати гру, бо сервери можуть не витримати великого напливу фанатів. У Blizzard пояснили, як саме буде працювати система:

Як тільки ви зайдете в гру, у вас почнеться відлік часу, а саме — 60 хвилин. Заново відвідати світ World of Warcraft: Classic ви можете лише через 90 хвилин

Blizzard

Однак ви можете спитати: «А якщо я пограв лише 30 хвилин і вийшов, що тоді буде?». Розробники й на це питання відповіли:

Якщо ви грали 30 хвилин, вийшли й повернулися до гри за годину, то у вас буде 60 хвилин для гри. Якщо ви грали лише 20 хвилин, потім на 20 хвилин вийшли й одразу повернулися, у вас залишаться ваші 40 хвилин. Однак потім вас викине із серверу, та ви зможете увійти заново вже за 10 хвилин

Blizzard

Доволі складна система для розуміння, тож головне — у вас буде 60 хвилин ігрової сесії. У Blizzard визнають, що такі ліміти не всім до вподоби, однак на початкових етапах це необхідний крок.

Нагадаємо, що в демо-версії World of Warcraft: Classic не буде більшості контенту. На те воно й демо. Орда матиме доступ до Barrens, поки Альянс матиме змогу досліджувати Westfall. Підземелля Deadmines та Wailing Caverns — також не доступні.

Однак гравці від початку матимуть 15 рівень, що дозволить прокачати скіли та відправитися на виконання квестів.

Читайте також

Чи слід чекати Diablo 4 на Blizzcon?

Шпалери, екрани кампаній і іконки з бета-клієнту Warcraft III: Reforged

Кап взято. Перший у світі персонаж 60 рівня у WoW Classic

WoW Classic отримує більше серверів та втрачає обмеження на кількість персонажів для акаунта

World of Warcraft Classic

World of Warcraft Classic може забракнути серверних потужностей через наплив людей

World of Warcraft Classic

Activision Blizzard та мільйон проблем — PlayNews #378

Activision Blizzard

Прибуток Activision Blizzard в другому кварталі 2019 знову впав

Candy Crush

Diablo у браузері?!

Популярне