У демо-версію World of Warcraft: Classic дозволять пограти лише годину

Уже сьогодні, 2 листопада, демо-версія World of Warcraft Classic стане доступна для тих, кто придбав віртуальний квиток на BlizzCon 2018. Однак у Blizzard вважають, що бажаючих спробувати стару класику буде надто багато, тож ігрова сесія для кожного гравця буде обмежена — лише 1 година.

За словами розробників, вони введуть такий таймер задля того, щоб усі мали змогу протестувати гру, бо сервери можуть не витримати великого напливу фанатів. У Blizzard пояснили, як саме буде працювати система:

Як тільки ви зайдете в гру, у вас почнеться відлік часу, а саме — 60 хвилин. Заново відвідати світ World of Warcraft: Classic ви можете лише через 90 хвилин

Blizzard

Однак ви можете спитати: «А якщо я пограв лише 30 хвилин і вийшов, що тоді буде?». Розробники й на це питання відповіли:

Якщо ви грали 30 хвилин, вийшли й повернулися до гри за годину, то у вас буде 60 хвилин для гри. Якщо ви грали лише 20 хвилин, потім на 20 хвилин вийшли й одразу повернулися, у вас залишаться ваші 40 хвилин. Однак потім вас викине із серверу, та ви зможете увійти заново вже за 10 хвилин

Blizzard

Доволі складна система для розуміння, тож головне — у вас буде 60 хвилин ігрової сесії. У Blizzard визнають, що такі ліміти не всім до вподоби, однак на початкових етапах це необхідний крок.

Нагадаємо, що в демо-версії World of Warcraft: Classic не буде більшості контенту. На те воно й демо. Орда матиме доступ до Barrens, поки Альянс матиме змогу досліджувати Westfall. Підземелля Deadmines та Wailing Caverns — також не доступні.

Однак гравці від початку матимуть 15 рівень, що дозволить прокачати скіли та відправитися на виконання квестів.

Читайте також

Вихідці з Blizzard сформували нову студію, де розроблятимуть стратегії

StarCraft 2 — усе. Blizzard згортає підтримку гри

Blizzard закриває офіс у Франції. А Боббі Котик заробив $30 млн

World of Warcraft: Shadowlands не вийде 27 жовтня

BlizzCon відбудеться в лютому. Переносити його більше не планують

Утер повертається у новому трейлері Shadowlands

Померлого кіберспортсмена World of Warcraft увічнили у грі

World of Warcraft Reckful

World of Warcraft дозволить змінювати стать персонажів безкоштовно

World of Warcraft

Популярне