У Diablo IV додали коня, який коштує більше, ніж сама гра

Компанія Blizzard ще з часів World of Warcraft переконалася, що яскрава косметика для ігрових персонажів приносить більше грошей, ніж власне ігровий контент. От і зараз замість того, щоби лагодити Diablo IV після катастрофічного старту третього сезону, розробники знову налягають на мікротранзакції.

І свіженька новинка, бандл Vitreous Scourge, який містить нового коня й броню для нього, перейшов усі межі, адже він коштує 64,99$. В українському регіоні за бандл просять 2205₴, що недалеко втекло від стандартної ціни гри в 2449₴.

От тільки зараз Diablo IV продають зі знижкою в 40% за 1469₴, а Ultimate Edition коштує 2099₴, що все одно дешевше за нового коня!

Так, у комплекті з конем і бронею йдуть ще 7000 платини (преміум валюти Diablo IV), однак це було зроблено якраз для підкріплення вартості бандлу, бо гравці купують не платину й косметику на додачу, а навпаки.

Звісно, в Diablo IV вистачає безкоштовних їздових тварин, яких можна отримати в нагороду за квести чи придбати за ігрове золото, але комусь вряди-годи та й хочеться проілюструвати приказку про не-мамонта.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Екскерівник Blizzard вважає, що гравцям варто залишати чайові розробникам

Чайові гроші

Warzone Mobile стартувала в 3 рази слабше, ніж Warcraft Rumble

warzone

Розробники скаржаться на недоцільність підтримки Xbox

xbox

Overwatch 2 залишила своїх розробників без бонусів

p.ua.overwatch 2

У World of Warcraft з’явилася піратська королівська битва

4273505 wowplunderstormreveal

Усі герої Overwatch 2 стануть відразу доступні гравцям у 10-му сезоні

Overwatch 2

аRPG від творців Ori, No Rest for the Wicked, вийде в дочасному доступі у квітні

No Rest for the Wicked

4 гри Xbox вийдуть на інших платформах, але ексклюзиви нікуди не зникнуть

xbox ps switch