У Dota 2 потрібно буде купувати героїв?

Valve працює над зміною системою доступу до героїв Dota 2, про це повідомив колишній працівник “вентелів” на Reddit. За його словами, в компанії давно аналізують такі успішні MOBA як League of Legends та Heroes of the Storm і після оновлення 7.00 взялися працювати над можливістю купувати героїв.

Цей же “працівник” повідомив, що на думку компанії, обмежена кількість героїв на початку, зменшить поріг входження для новачків, а також покращить командну гру. Вартість героїв у Valve ще обмірковують, але нібито обіцяють невеликі ціни. Так же невідомо, якими способами можна буде отримати героїв безкоштовно, один з ймовірних варіантів, це за кожні 25 ігрових годин, даватимуть одного героя на вибір безкоштовно.

Разом з цим оновленням введуть можливість зробити місячну підписку Dota 2 Heroes Access. Взявши підписку ви отримаєте доступ до усіх 113 героїв, та раз у місяць отримуватимете ігрові предмети в подарунок і, ймовірно, одного героя назавжди. Ціна підписки буде невеликою, 1 долар в місяць або 100 в рік.

Дату виходу оновлення, колишній працівник Valve не повідомив.

Читайте також

LAN-фінал першого турніру HexWix сup Kharkiv успішно завершився

HexWix Cup

Цього місяця у Львові відбудеться турнір з Dota 2 на 20 000 гривень

Dota 2

HexWix Cup скоро відчинить двері перед фанатами Dota 2

hexwix

Керівник Valve зізнався, що хотів провести восьмий The International у Києві

The International

Тепер Dota 2 оновлюватиметься частіше

Dota 2

PlayNews #284 — Destiny 2, StarCraft: Remastered

Анонс S.T.A.L.K.E.R. 2 від GSC Game World?

Відкрито реєстрацію на WEGAME VaultCup — турнір із CS: GO, DotA 2 і LoL

Популярне