web analytics

У Dota 2 вийшов патч 7.36, який радикально змінив гру

Dota 2 отримала довгоочікуване оновлення 7.36, в якому Valve трошки пошаманили з деякими ігровими системами й радикально освіжили героїв, заповчивши дещо з League of Legends.

Відтепер усі герої мають вроджені здібності — унікальні вміння, доступні зі самого початку гри. Одні дають героям постійний унікальний ефект. Інші змінюють здібність героя так, що вона має п’ять рівнів, а на початку гри ви отримуєте додаткове очко здібності.

Грані — це особлиості, що дають змогу гравцю підлаштувати героя під той чи інший стиль гри. Кожен герой має щонайменше дві грані, і гравець може обирати з-поміж них під час стадії планування на початку кожного матчу.

Окрім оновлення механік героїв зміни також торкнулися гліфу фортифікацій, різних бонусних аур та швидкості атаки. Розробники виправили помилку, через яку туман війни некоректно приховував суперників та інші зміни пов’язані з відображенням описів та підказок.

Окремо варто згадати про зміну «Стягу Рошана». Тепер він дає невразливість усім союзним лінійним кріпам у радіусі дії, який зменшили з 750 до 600. Замість 5 хвилин тепер його тривалість складатиме всього 2, а дальність чаклування зменшили до 1000.

Також Valve провели балансування героїв. Найбільше, поки що, постраждав Tinker — статистика героя провалилася на 20% за кілька годин з моменту виходу патчу.

Звісно ж, у мережі уже гуляють цікаві приклади того, як гравці випробовують і виходять за рамки нових здібностей персонажів. Ось вам приклад того, як Gyrocopter отримав швидкість пересування понад 12 тисяч.

Тому очікуємо на швидке буквенне оновлення, де розробники підлатають гру. Принаймні спробують. І ні, обіцяний минулого року, Ringmaster так і не був доданий до гри.

А як вам оновлення 7.36? Варте того, щоби повернутися?

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Доповнення Shattered Space виправить найбільшу проблему Starfield

starfield shattered space

Майбутня підводна екшн гра Ocean Keeper від української студії RetroStyle Games отримала нове оновлення

p.ua.codename ocean keeper

Фанати обвалили рейтинг Team Fortress 2 у Steam через наплив ботів

p.ua.team fortress 2

У Baldur’s Gate 3 з’явиться набір інструментів для створення модифікацій

Baldur's Gate 3

У CS2 тепер можна орендувати скіни

cs2 loadouts awp1

Перші скріншоти нової гри від Valve — гібрида Overwatch, Valorant i Dota 2

p.ua.valve

Starfield отримає оновлені інтерфейси та 60 FPS на Xbox Series уже в травні

starfield

Розробники ПК ігор поважають відкритість і демократичність Steam

steam