У Dota 2 з’явиться система Трибуналу, як у CS:GO

Якщо ви грали CS:GO, то повині знати про тутешню систему Трибуналу (Overwatch), з допомогою якої учасники спільноти можуть перевіряти ігри, у яких певний гравець отримав кілька скарг. «Довірена особа» вирішувала, чи були скарги слушними, та відправляла звіт розробникам, щоби ті вжили заходів і забанили порушника. Тепер Патруль з’явиться у ще одній грі Valve — Dota 2.

Коли гравець вирішить переглянути один з таких випадків, йому покажуть запис гри зі спеціально відзначеними моментами, на яких «підозрюваний» міг проявляти негативну поведінку під час гри. Після перегляду він зможе обрати один з варіантів: “винен”, “не винен” або ж “недостатньо доказів”.

Варто розуміти, що переглядати ці матчі не зможе кожен охочий. Обрані гравці будуть сповіщені під своєю аватаркою в грі про те, що вони можуть переглянути певний випадок. Разом з тим у Dota 2 тепер змінять систему скарг: їх можна буде відправляти прямо під час гри. Кількість скарг в межах однієї гри не обмежуватимуть, тому чим їх більше, тим більше буде доказів для подальшого вироку.

Тут важливо знати, що у Dota 2 є рейтинг порядності, і стати частиною Трибуналу з низьким показником у вас навряд вийде.

Скарги для Трибуналу буде відокремлено від звичайних скарг на порушення правил спілкування. Але тепер замість того, щоби обмежувати можливість гравців (які отримують скарги за порушення норм спілкування) у користуванні голосовим чи текстовим чатом, система буде заглушувати їх за замовчуванням. Таким чином, під час матчу гравці вирішуватимуть для себе, знімати їм заглушку зі заблокованих союзників, чи ні. Самі ж гравці, які були заглушені системою, отримуватимуть нагадування про своє покарання кожен раз, коли будуть користуватися ігровим чатом.

Читайте також

Захоплива серія Team Liquid vs OG. Підсумки восьмого ігрового дня DPC 2021/2022

Team Liquid

Впевнений рух PuckChamp. Підсумки сьомого ігрового дня DPC 2021/2022

Puck Champ

Неочікувані результати: Підсумки шостого ігрового дня DPC 2021/2022

Nigma Galaxy

Впевнений старт Team Spirit. Підсумки четвертого дня DPC 2021/2022

Team Spirit

Що не так з NAVI? Підсумки третього дня DPC 2021/2022

NAVI

Valve бореться з пропагандою комунізму в Dota 2. А русня знову обурена

dota 2 dpc

Легкий старт для Team Liquid: Підсумки другого дня DPC 2021/2022

Team Liquid

Несподівані поразки — Результати першого дня DPC 2021/2022 у першому дивізіоні серед команд Західної Європи

Dreamhack Dreamleague

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: