web analytics

У Epic Games Store роздають Fallout: New Vegas – Ultimate Edition

На цьому тижні Epic Games Store роздає Fallout: New Vegas  —  Ultimate Edition, який, крім базової гри Fallout: New Vegas, містить всі сюжетні доповнення: Dead Money, Honest Hearts, Old World Blues та Lonesome Road. Також гравцям буде доступна унікальна зброя, боєкомплекти та рецепти з DLС Courier’s Stash и Gun Runners’ Arsenal. Безкоштовно забрати гру можна до 1 червня 18:00.

У Fallout: New Vegas гравці опиняться в далекому майбутньому, а саме в 2281 році. Постапокаліптичний світ, що в минулому зазнав ядерної катастрофи, яка стала завершальним актом Великої війни, виявиться вкрай ворожим та жорстоким. Опинившись у пустелі Мохаве та місті Нью-Вегас, де відголоски гарного, дорогого та безтурботного життя предстануть у напівзруйнованому вигляді, героям доведеться вступати в битви з радянськими роботами Securitron, різноманітними хижими тваринами та фракціями людей. З останніми можна як ворогувати, так і вступати в коаліції задля власної вигоди. Гра має велику варіативність, герой може заводити корисні знайомства, товаришувати з іншими людьми, що вижили, або ж нажити собі нових ворогів, що не залишать протагоніста в спокої аж до самого фіналу. Від прийнятих рішень під час подорожі, буде залежати подальший розвиток подій, а можливо і життя персонажа.

Також будемо вдячні за ваше використання нашого Epic Creator Tag: PLAYUA. Цим ви дуже підтримаєте нас та надихнете на більш плідну працю. Вам не важко, а нам – приємно!

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Arcade Paradise та Maid of Sker можна безкоштовно забрати в Epic Games Store

p.ua.egs 1807

Larian мріяла створити нову Fallout більше за Baldur’s Gate 3, але Bethesda відмовилась

larian fallout

Floppy Knights можна безкоштовно забрати в Epic Games Store. Не забувайте про тег PlayUA

p.ua.floppy knights

Велика Війна 2077 | Лор серії Fallout (Аномальний Притулок)

fallout l2

У GOG можна безкоштовно забрати The First Templar — Special Edition

The First Templar

The Falconeer: Standard Edition можна безкоштовно забрати в Epic Games Store

p.ua.the falconeer standard edition

У Steam безкоштовно роздають 3 DLC для Forza Horizon 4

Forza Horizon 4

Sunless Skies: Sovereign Edition можна безкоштовно забрати в Epic Games Store

p.ua.sunless skies sovereign edition