У Epic Games Store роздають Fallout: New Vegas – Ultimate Edition

На цьому тижні Epic Games Store роздає Fallout: New Vegas  —  Ultimate Edition, який, крім базової гри Fallout: New Vegas, містить всі сюжетні доповнення: Dead Money, Honest Hearts, Old World Blues та Lonesome Road. Також гравцям буде доступна унікальна зброя, боєкомплекти та рецепти з DLС Courier’s Stash и Gun Runners’ Arsenal. Безкоштовно забрати гру можна до 1 червня 18:00.

У Fallout: New Vegas гравці опиняться в далекому майбутньому, а саме в 2281 році. Постапокаліптичний світ, що в минулому зазнав ядерної катастрофи, яка стала завершальним актом Великої війни, виявиться вкрай ворожим та жорстоким. Опинившись у пустелі Мохаве та місті Нью-Вегас, де відголоски гарного, дорогого та безтурботного життя предстануть у напівзруйнованому вигляді, героям доведеться вступати в битви з радянськими роботами Securitron, різноманітними хижими тваринами та фракціями людей. З останніми можна як ворогувати, так і вступати в коаліції задля власної вигоди. Гра має велику варіативність, герой може заводити корисні знайомства, товаришувати з іншими людьми, що вижили, або ж нажити собі нових ворогів, що не залишать протагоніста в спокої аж до самого фіналу. Від прийнятих рішень під час подорожі, буде залежати подальший розвиток подій, а можливо і життя персонажа.

Також будемо вдячні за ваше використання нашого Epic Creator Tag: PLAYUA. Цим ви дуже підтримаєте нас та надихнете на більш плідну працю. Вам не важко, а нам – приємно!

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

У GOG можна безкоштовно забрати казкову ретро гру The Night of the Rabbit

The Night of the Rabbit

В EGS почалася роздача двох якісних інді-головоломок: Out of Lineі і The Forest Quartet

Out of Line

Карткову RPG Spelldrifter можна отримати цілком безкоштовно

spelldrifter

Alone in the Dark перенесли на січень, щоб не конкурувати з Alan Wake 2

alone in the dark reboot

У GOG можна безкоштовно забрати ретро гру про привидів — Ghost Master

Ghost Master

Отримайте платформер Cave Story+ цілком безкоштовно

На GOG безкоштовно роздають Hero of the Kingdom II

Hero of the Kingdom II

Стратегію Homeworld: Deserts of Kharak можна отримати цілком безкоштовно

homeworld

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: