У Fallout 76 можна буде створювати власні світи

Ігротворці з Bethesda нещодавно анонсували Fallout Worlds для Fallout 76 (наш огляд). Це нова система, яка дозволить користувачам створювати кастомні світи у грі, які існуватимуть за їхніми правилами. За допомогою нововведення ви зможете встановити власні порядки у PvP, розміщувати бази у будь-яких місцях, які раніше були недоступні. А також обмежувати розміри C.A.M.P., або навпаки — залишати їх без жодних обмежень, і навіть зробити їх енергонезалежними.

Гравці також зможуть керувати погодою, мутантами, радіацією та навіть фізикою. Можна буде увімкнути ragdoll-фізику, або ж реалізувати шалено нереалістичний сценарій, де всі стрибатимуть на кількасот метрів угору. Це все, як повідомляють розробники, лише невелика частина від того, що представлено у Fallout Worlds. А з часом можливостей має ставати дедалі більше.

З виходом цієї системи буде доступно два режими: “відкриті світи” та “свої світи”. Перший — це набір мап, який створюватимуть автори гри, опираючись на бажання фанатів. А другий — це світи, створені вами.

Повний набір інструментів Fallout Worlds буде доступний власникам підписки Fallout 1st. До ваших світів також зможуть підключатися інші гравці. Для цього наявність підписки для них не обов’язкова.

Fallout Worlds вже доступна на тестових серверах Fallout 76. Повноцінний реліз планується десь у вересні для усіх платформ.

Читайте також

Слухай, а купи Skyrim 2021!

Skyrim

Fallout 3 нарешті позбулася Games for Windows Live у Steam

Fallout 3

Сценаристка моду для Fallout отримала роботу в Bethesda

Fallout London

Нові квести, зброя та риболовля: Skyrim отримає чергове перевидання

Skyrim

Bethesda випустила ремастер першого Quake

Quake

Нове DLC для TES Online перенесли, проте лише на консолях

TES Online

Skywind не потрібен! Bethesda відкриє окрему студію для створення рімейків

Ігри Bethesda Softworks отримали знижки до 85% у Steam

Wolfenstein II: The New Colossus

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: