У Fallout 76 можна буде створювати власні світи

Ігротворці з Bethesda нещодавно анонсували Fallout Worlds для Fallout 76 (наш огляд). Це нова система, яка дозволить користувачам створювати кастомні світи у грі, які існуватимуть за їхніми правилами. За допомогою нововведення ви зможете встановити власні порядки у PvP, розміщувати бази у будь-яких місцях, які раніше були недоступні. А також обмежувати розміри C.A.M.P., або навпаки — залишати їх без жодних обмежень, і навіть зробити їх енергонезалежними.

Гравці також зможуть керувати погодою, мутантами, радіацією та навіть фізикою. Можна буде увімкнути ragdoll-фізику, або ж реалізувати шалено нереалістичний сценарій, де всі стрибатимуть на кількасот метрів угору. Це все, як повідомляють розробники, лише невелика частина від того, що представлено у Fallout Worlds. А з часом можливостей має ставати дедалі більше.

З виходом цієї системи буде доступно два режими: “відкриті світи” та “свої світи”. Перший — це набір мап, який створюватимуть автори гри, опираючись на бажання фанатів. А другий — це світи, створені вами.

Повний набір інструментів Fallout Worlds буде доступний власникам підписки Fallout 1st. До ваших світів також зможуть підключатися інші гравці. Для цього наявність підписки для них не обов’язкова.

Fallout Worlds вже доступна на тестових серверах Fallout 76. Повноцінний реліз планується десь у вересні для усіх платформ.

Читайте також

Оголошено дату проведення та подробиці QuakeCon 2021

QuakeCon

Післязавтра відбудеться трансляція State of Play, яка присвячена Deathloop

deathloop

Померла собака Рівер — прототип компаньйона з Fallout 4

Підсумки Е3 2021: Elden Ring, перемога Microsoft та передозування анонсами

E3 2021

Модмейкери перенесуть місце дії Fallout до Лондона

Fallout: London

Саундтрек Starfield пише композитор серії Fallout

Starfield

Starfield вийде в листопаді 2022-го лише на ПК та Xbox Series

Starfield

Xbox & Bethesda Showcase у виконанні PlayUA

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: