У Far Cry 5 буде редактор мап із кількома ігровими режимами

Ubisoft уміють та люблять дивувати гравців. На цей раз вони здивували публіку, оголосивши, що з Far Cry 5 буде доступним Far Cry Arcade, окремий ігровий режим для знайомства з контентом, що створили користувачі.

У Far Cry Editor буде доступно чимало об’єктів не тільки з Far Cry 5, а й з інших ігор компанії, як от: Far Cry 4, Far Cry Primal, Assassin’s Creed IV: Black Flag, Assassin’s Creed Unity та Watch Dogs. Створювати дозволять самітні та кооперативні пригоди й локації для PvP стрілянок на 12 осіб.  Режим буде повністю безкоштовним, а прогрес, який ви в ньому здобудете, можна перенести до основної кампанії. Використати його як спосіб легкої наживи — не вийде, розробники ретельно перевірятимуть контент, щоби він не виявився печерою, забитою грішми.

Окрім Far Cry Arcade, розробники випустили трейлер сезонного абонементу Far Cry 5. За його створення відповідальні розробники Far Cry: Blood Dragon, тому приводу для хвилювання — немає. Також у заяві Ubisoft згадують тимчасові події, як у ММО. Вони вже траплялися гравцям, що знайомі з Assassin’s Creed Origins.

Вихід Far Cry 5 очікується 27 березня на PS4, Xbox One та ПК.

Читайте також

Стрім Trials Rising

Trials Rising

Огляд Trials Rising

Trials Rising

Огляд Far Cry New Dawn

Far Cry New Dawn

Масштабний мод оригінальної Watch Dogs, який робить світ гри живим

Watch Dogs

Бали у Ubisoft Club тепер не будуть вічними

Ubisoft

Ubisoft бореться за ресурси для нових Splinter Cell та Prince of Persia

Splinter Cell

Ubisoft Ukraine — Інтерв’ю з Катериною Романовою

Ubisoft Ukraine / Інтерв'ю з Катериною Романовою (Comic Con Ukraine 2018)

У Assassin’s Creed Odyssey буде дослідницький режим

Assassin's Creed Odyssey

Популярне