У FIFA 22 з’явиться перша коментаторка

У FIFA 22 є багато коментаторів, але відниниі є ще й перша коментаторка. Для знавців англійського футболу Алекс Скотт постать досить відома — колишня професійна футболістка й гравчиня Арсеналу є постійною ведучою спортивних програм на BBC. У грі вона буде додатковим коментатором голів.

Скотт вважає за честь бути першою жінкою у цій іпостасті за вже майже тридцятирічну історію найбільшої футбольної ігрової франшизи:

Це значний момент для FIFA, для футболу і жінок та дівчат по всьому світі. Але також це значний момент для мене, професійно й особисто.

Спортивна кар’єра Скотт тривала з 1992 по 2017 рр. Окрім Арсеналу і ще кількох менш гучних команд вона мала 140 появ (другий найбільший результат) у складі національної збірної Англії з жіночого футболу і представляла Великобританію на Олімпіаді у 2012 році. Ведучою та коментаторкою вона почала підробляти ще в бутність спортсменкою у 2016 році, а у травні цього року стала першою ведучою найстаршої футбольної телепрограми у Великобританії — Football Focus, яка іде на BBC з 1974 року.

Читайте також

Тед Лассо з’явиться у FIFA 23 [відео]

тед лассво

У Xbox Game Pass додадуть Far Cry 5

У травні підписники PS Plus отримають FIFA 22

FIFA 22

З FIFA 22 прибрали футболіста, підозрюваного у зґвалтуванні

mason greenwood manchester united 1

Провал Battlefield 2042 не завадив EA досягнути рекордних прибутків. І NFT не буде!

Battlefield 2042

Сюжетна частина Halo Infinite очолила тижневий чарт Steam

Halo Infinite

Король на троні. Огляд FIFA 22

FIFA 22

FIFA 22, Far Cry 6, Metroid Dread — Порадник ґеймера: Жовтень 2021

Far Cry 6

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: