web analytics

У Fortnite зʼявився новий режим з елементами ностальгії

Компанія Epic Games продовжує розвивати Fortnite і після довгого затишшя додала у гру новий змагальний режим “Reload”, який відрізняється високою швидкістю та схожістю на відомий “Team Rumble”.

Порівняно з класичною королівською битвою акценти сильно змінилися: карта стала значно меншою, кількість гравців знизилася до 40, а динаміка збільшилася в рази. Члени команд відроджуються допоки залишається хтось один живий, а повне знищення загіну означає кінець гри. Перезавантаження товариша займає 30 секунд і збільшується до 40 секунд коли гра закінчується. Також відлік можна розпочати одразу як вас збивають з ніг, щоб не чекати повної смерті. Оскільки карта дуже компакта і ресурсів на ній теж обмаль, після ліквідації гравці скидатимуть малі щитові зілля, набої для зброї та по 50 будівельних матеріалів.

З новим режимом в тому числі повернуться класичні види зброї, щоб додатково підвищити зацікавленість давніх шанувальників проєкту.

Режим “Reload” доступний як в форматі королівської битви, так і нульовій побудові. Наразі він найпопулярніший серед усіх режимів в Fortnite від Epic Games.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Apex Legends втрачає популярність через жадібність Electronic Arts

apex legends

Apple знову перешкоджає випуску Fortnite на iOS

fortnite

Apple щодня втрачатиме 50 000 000$, поки не поліпшить умови для сторонніх крамниць на iOS для ЄС

app store

Творці Five Nights at Freddy’s підготували купу сюрпризів на десятиріччя франшизи

five nights at freddy's security breach

Lords of the Fallen 2 вийде в 2026 і стане екслюзивом Epic Games Store

lords of the fallen

Renault рекламує нове авто у Fortnite, Minecraft, Palworld та інших іграх

palworld renault

Творці LittleBigPlanet створюють свою нову гру в повній творчій свободі

littlebigplanet

Nintendo Switch 2 анонсують у 2024, а випустять після квітня 2025

switch 2