У Fortnite з’явиться «Творчий режим»

Починаючи із 6-го грудня, у Fortnite стартує сьомий сезон. У своєму блозі, розробники із Epic Games повідомили, що основним нововведенням сьомого сезону стане «Творчий режим».

Що це взагалі таке? Краще одразу подивіться ролик, у якому представлені перші кадри новинки:

«Творчий режим» буде доступний із 6-го грудня для власників бойової перепустки. У ньому ви матимете можливість на власному острові створювати абсолютно все, що вашій душі заманеться. Влаштовуйте перегони, будуйте власні фортеці та змагайтеся із друзями по-новому.

Користуйтеся власною уявою для того, аби створювати нові модифікації та грати в них із друзями. Кожна з них буде зберігатися і ви зможете повернутися до гри в будь-який момент.

Epic Games

Для решти гравців, новий режим буде доступний лише з 13-го грудня. Однак якщо у вас є друг з бойовою перепусткою — він може запросити вас до гри на власному острові вже із 6-го числа.

Також у Epic Games зазначають, що робота над «творчим режимом» тільки почалася. Уже в наступних оновленнях будуть «нові можливості та покращення». Однак які саме нововведення чекають на нас у майбутньому — секрет.

Читайте також

Щотижневий стрім Fortnite

Підбиваємо підсумки року [Подкаст]

Fortnite

ГРА РОКУ 2018 | PlayUA Game Awards

ГРА РОКУ 2018 | PlayUA Game Awards

Останній випуск PlayNews 2018 | #352

Fortnite

Щотижневий стрім Fortnite

Все про магазин Epic Games та гривню у ньому

Fortnite: Дорога до успіху #01

Fortnite

Epic Games збирається запустити альтернативу Steam

Популярне