У GOG роздають фентезійну стелс-пригоду Styx: Shards of Darkness

У польській крамниці GOG до Black Friday, що проходить цього тижня і дарує гравцям безліч знижок на улюблені проєкти, розпочалася безкоштовна роздача стелс-екшну про пригоди гобліна-вбивці у фентезійному світі Styx: Shards of Darkness від французьких розробників з Cyanide Studio.

І хоча ця гра повинна мати кооперативний режим, проте у цій версії він відсутній. На знак вибачення магазин додає до основного проєкту DLC The Akenash Set («Набір Акенаш»), який містить культовий одяг і перший кинжал Стікса з попередньої гри серії Styx: Master of Shadows, а також покращує деякі ігрові механіки.

Styx: Shards of Darkness — це друга гра серії, яка розповідає про кумедного і харизматичного гобліна Стікса, який любить вульгарно жартувати, саркастично коментувати і плює на принципи моралі. Йому належить пройти довгий і цікавий шлях, наповнений різноманітними ворогами від гномів і ельфів, до більш моторошних істот. Проте Стікс не з тих, хто йде в лобову атаку. Зустрівши ворога, для гравця завжди є декілька варіантів, як краще підкрастися до жертви або ж просто пройти повз, не привертаючи уваги. Для цього знайдеться якась непримітна нора, темні і недосяжні для зору недруга ділянки, драбина на дах або привідчинене вікно до порожньої кімнати та інше. За бажанням пройти сюжет можна навіть нікого не вбивши, за виключенням декількох осіб, яких гра вимагає усунути. Гра має 83% позитивних відгуків у Steam.

Безкоштовно і назавжди забрати Styx: Shards of Darkness до своєї колекції можна до 24 листопада 16:00 за київським часом.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

В Epic Games Store можна безкоштовно забрати Super Meat Boy Forever

Super Meat Boy Forever

У No Man’s Sky безкоштовні вихідні на честь виходу оновлення Omega з перепрацьованими експедиціями

No Man's Sky

Встигніть безкоштовно забрати Dead Island: Riptide на честь анонсу дати появи Dead Island 2 у Steam

Dead Island: Riptide

В Epic Games Store можна безкоштовно забрати Doki Doki Literature Club Plus! та Lost Castle

аніме-тян

В Epic Games Store можна безкоштовно забрати затишну головоломку Doors: Paradox

Doors: Paradox

У GOG можна безкоштовно забрати психологічний горор The Beast Inside

The Beast Inside

Творці Celeste, одного з найкращих платформерів, створили безкоштовну 3D-версію в стилі Nintendo 64

Celeste 64: Fragments of the Mountain

В Epic Games Store можна безкоштовно забрати головоломку Infinifactory

Infinifactory Zachtronics

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: