Патч Star Wars Jedi: Survivor позбавив ґеймерів DLC

Останній патч Star Wars Jedi: Survivor (перші оцінки) змусив добряче попітніти ґеймерів, що придбали Deluxe-версію та здійснили передзамовлення. Tae17Yong у пості на Reddit розповів, що усі внутрішньоігрові бонуси доповнень зникли. Судячи із коментарів, він не єдиний мав цю проблему, адже кілька користувачів Xbox також не бачили DLC-контенту у грі. Не оминула ця неприємність і користувачів Steam, адже у негативних відгуках вони згадують, що через останній патч гра не могла встановити доповнення.

Ком’юніті-менеджер EA повідомив, що компанія працює над вирішенням проблеми. Вони радять здійснити відновлення файлів гри, щоб повернути доступ до DLC. Інший коментатор Reddit каже, що йому вдалося повернути доповнення, коли він вийшов із свого профілю, а потім скинув консоль до заводських налаштувань.

Згодом предмети доповнення таки з’явилися у автора згаданого поста Reddit, втім не усім гравцям так пощастило, бо скарги про цей баґ все ще надходять до EA. Ця ситуація додає жару і до не без того проблемного з технічної точки зору релізу гри, хоч і Star Wars Jedi: Survivor дуже схвально сприйняли критики і звичайні ґеймери (чого не скажеш про Redfall).

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

«Phantom Liberty повертає Cyberpunk 2077 до життя»: перші оцінки доповнення «Ілюзія Свободи»

Cyberpunk 2077

Творець дилогії Star Wars Jedi Стіґ Асмуссен залишає Electronic Arts

Electronic Arts

The Sims 5 буде безкоштовною. Але тільки базова версія

the sims project rene

EA WRC вийде в листопаді цього року

ea sports wrc

EA покаже власну гру по WRC уже наступного тижня

ea wrc

BioWare звільнили 50 працівників

bioware

Черепашки-ніндзя тепер у Minecraft

Minecraft

Star Wars Jedi: Survivor вийде на PS4 та Xbox One

Star Wars Jedi: Survivor

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: