У Gwent додали «Подорож» — нову систему прогресу

Нещодавно для Gwent: The Witcher Card Game вийшло оновлення версії 6.1, яке додало до гри «Подорож» — нову систему прогресу. Працює ця механіка так само, як і у більшості інших ігор-сервісів. Гравцям буде потрібно протягом сезону грати у рейтингові матчі та отримувати прогрес у подорожі за перемоги. Всього можна буде пройти 100 рівнів, а один сезон у грі триватиме три місяці.

Гравці зможуть отримувати у ході подорожі бали нагороди, аватари та різні бочки з картами. А фанати, які придбають доступ до преміальних нагород, одразу отримають легендарний скін Ґеральта.

Також до гри додали систему персоналізації. Проходячи рівні, ви зможете відкрити різні обладунки, зброю та інші аксесуари для відьмака. Окрім цього у Gwent додали анімовані рамки та аватари.

Напевно, найголовніше нововведення — це продовження пригод Ґеральта та Любистка. Відтепер щотижня відкриватимуть гравцям нові глави їх подорожі, які супроводжуватимуться новими завданнями.

Ну і звісно у оновленні виправили чималу кількість недопрацювань, зокрема покращили роботу гри на Android, де вона нещодавно вийшла.

Читайте також

Що показали на серпневому Сyberpunk 2077 Night City Wire

Cyberpunk 2077

Нова інформація про Cybeprunk 2077 з’явиться 10 серпня

Плюшевий Кіану Рівз: анонсовано серію іграшок за мотивами Cyberpunk 2077

Якщо вам прийшло запрошення на бету Сyberpunk 2077, не спішіть радіти

“Відьмак” від Netflix отримає серіал-приквел

Cyberpunk 2077 не з’явиться в Xbox Game Pass

Cyberpunk 2077

Користувачі Windows 8 не зможуть зіграти у Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077

На GOG.com безкоштовна роздача Cyberpunk 2077 Goodies Collection. Що туди входить?

Популярне