У Half-Life: Alyx з’явилися коментарі розробників

Half-Life: Alyx стала справжнім святом для фанатів творчості ігротворців з Valve. Нарешті легендарна серія повернулася, хоч і лише для VR. Віртуальна реальність стала справжнім випробуванням для розробників, але вони справді чудово впоралися. І дійсно цікаво почути від авторів, як проходила робота над проектом і які рішення вони приймали.

Тепер це можна зробити безпосередньо у грі, адже для неї вийшло оновлення Commentary Update, яке додає 147 точок, де можна послухати аудіозаписи коментарів від розробників. Загальна тривалість усіх записів складає близько трьох годин.

У коментарях описано створення багатьох різноманітних аспектів Half-Life: Alyx. Розробники радять вмикати режим коментарів при повторному проходженні, аби не зіпсувати собі враження, адже деякі з них містять спойлери. На превеликий жаль, самі коментарі виключно англійськомовні, а українських субтитрів для них немає. Сподіватимемося, що у майбутньому це буде виправлено, адже сама гра має українську локалізацію.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

У Dota 2 вийшов патч 7.36, який радикально змінив гру

p.ua.patch 7.36 dota 2

Перші скріншоти нової гри від Valve — гібрида Overwatch, Valorant i Dota 2

p.ua.valve

Розробники ПК ігор поважають відкритість і демократичність Steam

steam

Valve повернули Dust2 і зміну рук у Counter-Strike 2

p.ua.cs2 left hand

Valve полагодила правила рефандів ігор в Steam

steam

Valve суттєво покращила сімейний режим Steam

steam

Valve затролила гендиректора Epic Games у діловій переписці стосовно комісії в Steam

Epic Games Steam vs

Steam Deck офіційно підтримує понад 14 000 ігор

steam deck