У Horizon Forbidden West забагато людей [трейлер]

До релізу Horizon Forbidden West залишився місяць, а отже Sony продовжує підкидати спільноті нові скріншоти та відео з гри. Сьогодні настала черга сюжетного трейлеру, з якого ми дізнаємо більше про причини подорожі Елой на Захід, її нових спільників та ворогів, а також несподіване камео Кері-Енн Мосс (Трініті з “Матриці”).

Отож, у дома в Елой все печально — люди хворіють, їжі нема, машини божеволіють. Тому вона спільно з Варлом та Ерендом, сюжетна роль яких значно зросте в Horizon Forbidden West, вирушає на захід… де якраз точиться війна між різними племенами. Зокрема, одним із основних ворогів Елой стане войовниця Реґалла, керована жагою помсти і бажанням вирізати всі племена, які бодай спробують косо подивитися в її бік. Реґалла має величезну армію та вміє контролювати бовойих роботів — і однією з таємниць гри стане те, хто (за винятком Сайленса) дарував їй таку важливу силу.

Ну а під кінець відео нас чекає зустріч із цілком новим персонажем — загадковою Тильдою (Кері-Енн Мосс), яка якось тісно пов’язана із таємницями минулого.

І цей трейлер підводить нас до того, що може виявитися проблемою в Horizon:Forbidden West — у грі забагато людей. Перша частина здобула славу передусім завдяки твариноподібним машинам і яскравому світові, де просто блукати було приємно. Але щойно роботичні тварюки зникали з кадру і там з’являлися люди, Horizon Zero Dawn перетворювалася збіса красивий і такий же типовий екшн у відкритому світі. Елой у Zero Dawn вела вперед таємниця її походження, а гравцям було більше цікаво, як умовно-сучасний світ дійшов до такого стану, що ми теж поступово дізнавалися в ході основного сюжету. А от події та персонажі, пов’язані з теперішнім часом, а не минулим, викликали суцільні позіхи.

Так само і Horizon Forbidden West. Зверніть увагу, що перший трейлер, який здійняв справжній фурор, якраз був побудований довкола подорожі, локацій, нових твариномашин. У наступних відео вже почали з’являтися вороги-люди, але проблем із цим не було, бо вони йшли на здачу до демонстрацій нових роботів та способів дослідження світу. Це дійсно були моменти, де розробники показували спільноті щось захопливе, вражаюче, нове.

Зате у відео, зосередженому довкола людей, новизни вкрай мало. Помста, війна, червона хвороба. Звісно, залишиться місце і для нової порції порпання в минулому, але оскільки левова частка ключових таємниць уже розкрита, то дійсно є пересторога, що в Horizon Forbidden West буде забагато людей. А такій грі на користь це не піде.

Нагадуємо, що реліз Horizon Forbidden West відбудеться 18 лютого на PS4 та PS5.

Читайте також

Ґеймпад робить бррр: Hogwarts Legacy матиме повну підтримку функцій DualSense

Hogwarts Legacy

Ремейк The Last of Us для PS5 вийде наприкінці року

The Last of Us

В Японії Xbox обігнав за продажами PlayStation

Xbox Series S

Любов до перегонів у крові. Огляд Gran Turismo 7 [апдейт 1.11]

Gran Turismo 7

Unpacking з’явиться на консолях PlayStation за кілька днів

Unpacking

This War of Mine: Final Cut з’явиться на PS5 та Xbox Series у травні

This War of Mine

PS5 нарешті отримала підтримку динамічної частоти оновлення

PlayStation 5

Uncharted: Legacy of Thieves вийде на ПК у червні

Uncharted: Legacy of Thieves Collection

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: