У Hunt: Showdown знайшли оселю Шрека

Скоро у багатокористувацькій Hunt: Showdown від ігротворців з компанії Crytek з’явиться нова мапа під назвою DeSalle. З 9 липня її тестують на тестових серверах проекту, а повноцінний реліз очікується пізніше цього літа.

Розміщена мапа на болотах, ігротворці вирішили що це чудове місце для крутої великодки, і вони не впустили свій шанс. Нещодавно гравець під ніком zzilla8 повідомив на Reddit, що йому вдалося знайти на новій карті легендарний будинок, який належить відомому мультиплікаційному персонажу — Шреку. Окрім впізнаваного будинку можна також побачити той самий туалет, який показували на самому початку мультфільму. Коли знайомили нас з зеленим огром.

Якщо ви також хочете знайти оселю одного з улюблених персонажів дитинства, то zzilla8 порадив шукати її у нижньому лівому куті мапи. Шкоді тільки, що самого Шрека, який проганятиме непроханих гостей зі свого болота, розробники не додали до Hunt: Showdown.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Про що був Crysis 1?! (Я – Тадаші)

Крузіс нове

Crysis – від успіху до провалу | Як Electronic Arts знищили цю серію? (Я – Тадаші)

untitled 1

Режисер Hitman 3 очолить розробку Crysis 4

crysis

Hunt: Showdown святкує 4 річницю знижками

crytek

Crytek анонсували Crysis 4

Crysis Remastered

Встигніть взяти участь в зимовій події Hunt: Showdown

Історія, що змінила індустрію — 20 років зі «Шреком»

Шрек

Запускайте Crysis Remastered, щоб розпочати опалювальний сезон

Crysis Remastered