У Києві визначили переможців першого CS-турніру Red Bull ClassiCS
6–7 червня у Києві в рамках фестивалю FANCON чотири найсильніші команди країни зійшлися у LAN-фіналі з Counter-Strike 2, щоб розіграти титул чемпіона, призовий фонд у 180 000 гривень та унікальні нагороди від партнерів турніру. Протягом двох днів на сцені Міжнародного виставкового центру в Києві відбувалися вирішальні матчі Red Bull ClassiCS. Турнір стартував із двох онлайн-кваліфікацій — відкритої та студентської, які загалом зібрали 1 377 гравців з усієї України. До фінальної стадії дісталися чотири команди: m1xx та nadetektor із відкритого відбору, а також chessplayersS і KPI EVO зі студентської кваліфікації. У першому півфіналі команда m1xx впевнено перемогла KPI EVO з рахунком 2:0, а nadetektor з таким cамим результатом здолали chessplayersS у другому півфіналі. У матчі за третє місце KPI EVO переграли chessplayersS та здобули бронзові нагороди турніру.



Кульмінацією події став гранд-фінал між m1xx та nadetektor. Після перемоги nadetektor на Anubis та реваншу m1xx на Vertigo у напруженому овертаймі доля чемпіонства вирішувалася на Cache. У вирішальному матчі надзвичайно рівна боротьба завершилася перемогою nadetektor з рахунком 13:10, що принесло команді титул чемпіонів Red Bull ClassiCS Україна 2026.
Загалом за ці два дні учасники показали неймовірний рівень. Особливо у фіналі. За три мапи ми побачили ейси, клатчі та неймовірні розстріли. Такі моменти найчастіше бачиш саме на професійній сцені.
— прокоментував фінальну серію стример і коментатор Андрій «Yukio» Кучеренко.


Шлях чемпіонів став одним із найяскравіших сюжетів турніру. Після ранньої поразки під час онлайн-кваліфікації nadetektor опинилися в нижній сітці та змушені були пройти п’ять матчів на вибування поспіль. Завершилася ця серія вже на сцені FANCON — перемогою у фіналі та чемпіонським титулом.
Кожен раз, коли ми забирали важливий раунд і ставали ближче до перемоги, десь всередині я відчував,що ми це виграємо. Команда була дуже заряджена. Я дуже дякую залу — нас дуже підтримували.
— поділився враженнями гравець під ніком thirtythird. Окрім головного трофея, цей снайпер команди nadetektor був визнаний найкращим гравцем турніру та отримав
звання MVP Red Bull ClassiCS.


Фото: Антон Ткаченко
Cподобалася стаття? Підтримай PlayUA
На платформі Donatello ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Donatello отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!
Читайте також
Популярне
-
Збовтати, але не змішувати. Огляд 007 First Light
-
VARTA — Steam Deck тепер теж позначає українські й російські ігри
-
007 First Light уже можна придбати в українському PS Store
-
CDPR анонсувала нове доповнення до «Відьмака 3»; реліз — у 2027
-
Міністр закордонних справ України Сибіга подякував Twitch за бан стрімерів Алабуги









