У Marvel’s Avengers буде і Людина-павук… але тільки на PlayStation

Людина-павук з’явиться в майбутній грі за мотивами коміксів Marvel — Marvel’s Avengers. Проте, тут є один нюанс. Героя з’явиться вже по релізі гри та ексклюзивно для користувачів PlayStation. На ПК та Xbox його можна не чекати. Про це у блог-пості зазначили розробники з Crystal Dynamics.

Аби впевнитись, що все пройде плавно, Вінс Наполі, наш провідний бойовий дизайнер, працює, не покладаючи рук, щоби показати Людину-павука настільки ж крутим, яким він є у коміксах. Це означає, ми повинні впевнитись, що наш герой рухається та літає так, як повинен, у якій би із локацій та місій він не опинився.

написали у блозі

Як і у випадку з іншими героями Marvel’s Avengers, ви власноруч будете розвивати здібності свого персонажа, щоби зробити героя унікальним та ідеальним для вас. Крім того, Crystal Dynamics обіцяють вже знакові трюки Людини-павука разом з різноманітними ґаджетами, що лиш підсилять героя. Однак, як ми вже зазначали, спробувати це можна буде лише на PlayStaion.

Реліз Marvel’s Avengers на PlayStaion 4, Xbox One та ПК відбудеться 4 вересня. Розробники вже підтвердили, що першим героєм, який приєднається до стартового набору буде Соколине Око. Він, на відміну від Людини-павука, з’явиться на всіх актуальних платформах.

Читайте також

“Шан-Чі та Легенда Десяти Кілець” вийде в українському прокаті на день раніше, ніж у США

Стали відомі деталі оновлення Marvel’s Avengers для PS5 та Xbox Series

Грати у Marvel’s Avengers стане ще складніше

Marvel’s Avengers отримає не лише Соколине Око, а й сюжетне DLC

Marvel's Avengers

А ось і перші оцінки серіалу “ВандаВіжн”

WandaVision

Що показали в перших двох епізодах «ВандаВіжн»

ВандаВіжн / WandaVision

Deadpool 3 стане частиною кіновсесвіту Marvel

Deadpool

Четверта фаза Кіновсесвіту Marvel буде адаптувати «Династію М» (Теорії КВМ)

Теорії КВМ

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: