У Marvel’s Avengers буде і Людина-павук… але тільки на PlayStation

Людина-павук з’явиться в майбутній грі за мотивами коміксів Marvel — Marvel’s Avengers. Проте, тут є один нюанс. Героя з’явиться вже по релізі гри та ексклюзивно для користувачів PlayStation. На ПК та Xbox його можна не чекати. Про це у блог-пості зазначили розробники з Crystal Dynamics.

Аби впевнитись, що все пройде плавно, Вінс Наполі, наш провідний бойовий дизайнер, працює, не покладаючи рук, щоби показати Людину-павука настільки ж крутим, яким він є у коміксах. Це означає, ми повинні впевнитись, що наш герой рухається та літає так, як повинен, у якій би із локацій та місій він не опинився.

написали у блозі

Як і у випадку з іншими героями Marvel’s Avengers, ви власноруч будете розвивати здібності свого персонажа, щоби зробити героя унікальним та ідеальним для вас. Крім того, Crystal Dynamics обіцяють вже знакові трюки Людини-павука разом з різноманітними ґаджетами, що лиш підсилять героя. Однак, як ми вже зазначали, спробувати це можна буде лише на PlayStaion.

Реліз Marvel’s Avengers на PlayStaion 4, Xbox One та ПК відбудеться 4 вересня. Розробники вже підтвердили, що першим героєм, який приєднається до стартового набору буде Соколине Око. Він, на відміну від Людини-павука, з’явиться на всіх актуальних платформах.

Читайте також

Релізний стрім Marvel’s Avengers

Труднощі адаптації: Доктор Дум (Третя Паралель)

Блискавичне доповнення: у новому сезоні Fortnite з’явиться Тор

Thor

Стрім закритої бети Marvel’s Avengers

Оприлюднено системні вимоги Marvel’s Avengers

Marvel's Avengers

Чіпси та нова Call of Duty, бета Marvel’s Avengers — PlayNews

Valorant

PlayStation 5, Жорстока жорстокість: Частина 2, Шквал анонсів [Подкаст]

Horizon: Forbidden West

Свіжий ігролад Cyberpunk 2077 та Месники на мінімалках — PlayNews

Cyberpunk 2077

Популярне