У Mass Effect Legendary Edition не буде одного DLC

Нещодавно ми писали про всі подробиці Mass Effect Legendary Edition. Однак, пізніше виявилось, що одна деталь все ж не була до кінця розкритою. У фінальній версії Legendary Edition буде більше 40 DLC, за винятком одного — Pinnacle Station.

Pinnacle Station було другим DLC до першої частини Mass Effect. Воно давало можливість гравцям відточити свої бойові навики, відбиваючись від орд ворогів на секретній станції Альянсу. Створила це доповнення Demiurge Studios, і вийшло воно лише для Xbox 360 та ПК. Версія для PlayStation 3 не вийшла через втрачений код.

І ось майже через 12 років історія повторяється. Режисер гри Мак Уолтерс розповідає, що команда пробовала зв’язатися з усіма, хто працював над доповненням, проте коли EA та BioWare таки зв’язалися з Demiurge Studios, ті лише надіслали їм майже повністю пошкодженні дані, серед яких навіть найважливіші посилання були відсутні.

Уолтерс також розповів, що аби доповнення Pinnacle Station все ж увійшло у фінальну версію Legendary Edition, студії було б потрібно ще місяці зо шість на те, аби відтворити його майже з нуля. Ось його коментар:

Я б хотів, щоб ми це зробили. Чесно кажучи, просто тому, що це [Mass Effect Legendary Edition] має бути збірка всього, що наша команда коли-небудь створювала, — весь сінгл-плеєрний контент. І ось, залишати це все отак позаду, це розбиває сердце.

Читайте також

EA Motive повернуться до роботи над відомою франшизою

Spore

Нової Need for Speed цьогоріч не буде

Need for Speed Heat

У Dragon Age 4 мав бути мультиплеєр. На щастя, його вчасно викинули

Dragon Age 4

Генрі Кавілл роздрукував сторінку Mass Effect із Вікіпедії — і всі неначе подуріли

Саудівська Аравія вклала 3 млрд $ в EA, Take-Two й Activision

Оригінальну Star Wars: Battlefront 2 зламали новим патчем

star wars battlefront 2004

Цього тижня Anthem можуть остаточно поховати

Anthem

Cіднички в Mass Effect Legendary Edition та GameStop Stonks — #PlayNews

gamestop wolf of wall street

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: