У мережі з’явилося чимало неофіційної інформації щодо Red Dead Redemption 2

Портал Trusted Reviews поділився зі спільнотою об’ємним матеріалом, у якому описав особливості очікуваної ґеймерами Red Dead Redemption 2. За словами порталу, вони отримали цю інформацію ще в серпні минулого року, проте не публікували її до цього часу, тому що не були впевнені в її вірності. Та останні новини від Rockstar Games поступово довели вірність щонайменш частини наданих даних, тому портал наважився на публікацію.

Багатокористувацьий  складник Red Dead Redemption 2

Згідно з інформацією, що отримали Trusted Reviews, багатокористувацька компонента Red Dead Redemption 2 складатиметься з таких режимів, як: «Battle Royale», «Revive and Survive» та «Money Grab».

Про режим «Battle Royale», у виконанні від Rockstar, не відомо нічого, та королівська битва вона і в Red Dead Redemption 2 королівська битва. «Revive and Survive» за описом нагадує типову командну стрілянку з можливістю «оживити» свого союзника протягом недовгого часу після його поранення. «Money Grab» — режим боротьби за «прапорець», яким виступатимуть мішки з грошима десь у центрі карти.

Також гравці отримають можливість вільно досліджувати світ гри з друзями. Згадується помітний еволюціний виток у порівнянні з GTA Online, зокрема NPC живіше реагуватимуть на дії гравців, ховатимуть пожитки на ніч та прикрашатимуть ними подвір’я у світлу пору доби.

Гравці отримуватимуть нагороди не тільки за успішно виконані місії, а й за низку дурниць, наприклад: стрільбу з лука на відстань понад 100 м. або подолання значних відстаней у відкритому світі. Витратити гроші можна буде на аналог «апартаментів» з GTA Online. У Red Dead Redemption 2 їхню роль виконуватимуть тенти, які можна буде купляти, покращувати та декорувати на свій смак.

Не обійдеться й без магазинів, додаткових активностей (як запланованих розробниками, так і самостійно створених гравцями) та окремого мобільного додатку-асистента.

Самітній режим Red Dead Redemption 2

У самітньому режимі Red Dead Redemption 2 ми отримаємо, щонайменше, два містечка: Armadillo та Rigerwood. Обидва будуть наповнені NPC, з-поміж яких: власники магазинів, зброярі та прості жителі. У містах ви зможете випробувати свою вдачу в азартних іграх.

Лавки в підворотнях стануть місцем для придбання спорядження за низькими цінами. Місцеве населення саме підказуватиме гравцю як їх знайти, залежно від пори доби.

Серед транспортних засобів у грі будуть: вагонетки, карети з конями (звичайні та броньовані) та вози. Не оминуть увагою й поїзди, які будуть інтерактивними: гравець зможе гуляти ними під час поїздки, спілкуватися з пасажирами тощо.

Серед другорядних активностей ми побачимо риболовлю та верхову їзду. Обидва заняття матимуть чимало пов’язаних із собою додаткових завдань і можливість розвитку героя. У грі буде система крафтингу.

Як кампанія, так і багатокористувацький режим підтримуватимуть камеру від першої особи. Для того, щоби він не здавався непропрацьованим та куцим — спеціально для нього в грі передбачено додаткові анімації. Dead Eye доповнять покращеною можливістю виділяти на фоні оточення тварин та противників.

Також є інформація, що в грі будуть випадкові події, що за своєю структурою нагадуватимуть серію завдань Strangers and Freacs з GTA V. Red Dead Redemption 2 не буде повністю лінійною грою. Залежно від дій гравця в сюжетних завданнях, змінюватиметься ставлення до вас деяких персонажів та результати окремих завдань. У Red Dead Redemption 2 не обійдеться й без шкали розшукуваності, яка планомірно заповнюватиметься після нападів на мирних жителів або пограбувань салунів. Окрім того з’явиться можливість «мирно» домовитися з противником: завдавши йому достатніх нелетальних пошкоджень або скинувши з коня, ви зможете вимагати грошей або інформації в обмін на його життя.

Вихід Red Dead Redemption 2 запланований на 26 жовтня для PS4 та Xbox One.

Читайте також

Отримайте Grand Theft Auto V безкоштовно та назавжди просто зараз!

Grand Theft Auto V

Rockstar створили свій акаунт на Pornhub

Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption 2 скоро з’явиться у Xbox Game Pass

Red Dead Redemption 2

Як пограти у Відьмака, RDR 2 та GTA V у браузері? Boosteroid — український хмарний ґеймінг

Boosteroid

Робоча атмосфера в офісах Rockstar Games помітно покращилася

Rockstar Games

Rockstar Games допоможе боротися з коронавірусом

rockstar games

В останньому оновленні GTA Online знайшли… мапу GTA VI

Grand Theft Auto VI

Rockstar також переходить на віддалений режим роботи

Rockstar Games

Популярне