У мережі з’явилися перші 18 хвилин The Medium

Жахастик The Medium з’явиться у продажу післязавтра, 28 січня, тож розробники підготували для спільноти відеопроходження перших 18 хвилин гри та вночі виклали їх на каналі IGN. Запис зроблено на Xbox Series X.

Нагадуємо, що головна героїня The Medium, Маріанна, вміє спілкуватися з мерцями та перебуває водночас у двох світах — комуністичній Польщі 80-их років (а якщо точніше, то в Кракові) та потойбіччі. Власне, у цьому й полягає основна ігроладна особливість гри — у деякі моменти The Medium на екрані буде показано обидва світи водночас, у яких гравцям поперемінно доведеться долати перешкоди та розв’язувати головоломки. І от Маріанна, озброєна таким могутнім (і небезпечним) умінням береться за розслідування убивства в покинутому відпочинковому комплексі, де свого часу коїлися неабиякі звірства.

Польський Silent Hill The Medium вийде на ПК та Xbos Series, а також відразу в день релізу буде доступна в Game Pass. Нагадуємо, що днями розробники ще й оновили системні вимоги на ПК, адже рендерити два світи одночасно — надто важке завдання дл картоплинок, треба щонайменше i5-6600 і GTX 1060.

Читайте також

Xbox Game Pass поповнять низкою спортивних симуляторів

madden nfl 21

Розробники The Medium працюють над новою Silent Hill?

Xbox Game Pass: 5 ігор, які я відкрив для себе за допомогою підписки Microsoft

Xbox Game Pass

The Medium окупилась менш ніж за тиждень

Подвійний стрім The Medium + Maiden

Польський Silent Hill: оголошено перші оцінки The Medium

The Medium

KONAMI закриває ігровий підрозділ? Ні, але його чекають великі зміни

Оновлено системні вимоги The Medium

The Medium

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: