У Minecraft заборонили NFT

Mojang, розробники популярної пісочниці Minecraft, повідомили, що вони не дозволять використання блокчейну та NFT у своєму проєкті. Про це йдеться у блог-пості, опублікованому на офіційному сайті гри.

Щоб бути впевненими, що гравці Minecraft мають безпечний і повний досвід гри, блокчейн-технології не можна інтегрувати в наші клієнтські та серверні програми, а також не можна використовувати вміст гри Minecraft, такий як світи, скіни, предмети персонажів або інші модифікації для створення NFT.

Розробники пояснили це тим, що створення скінів чи інших предметів, які будуть доступні лише обмеженому колу гравців, не підходить під їх бачення гри, де досвід гри має бути повним для всіх.

Спекулятивне ціноутворення та інвестиційний менталітет навколо NFT відволікає гравців увагу від гри та заохочує до отримання прибутку, що, на нашу думку, не відповідає нашій довгостроковій меті приносити радість нашим гравцям.

Звичайно, Mojang також написали, що продовжать слідкувати за розвитком блокчейн-технологій, й можливо колись, коли вони стануть достатньо безпечними, або надаватиме якісь переваги для гравців, вони й дозволять їх застосування у свої проєктах, однак зараз таким планів у компанії немає.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Над Ubisoft зібралися чорні хмари. Як компанія застрягла у вервечці сумнівних рішень

ubisoft

Виживастик від Blizzard мав стати сумішшю Minecraft та Rust — Деталі скасованого проєкту компанії

Blizzard Survival

Як Майнкрафт переміг усі ігри (Game Design — мистецтво)

minecraft uaplay

Неймовірний Minecraft на PlayStation Vita (Таємна кімната)

Мій НАЙБІЛЬШИЙ секрет minecraft на ps vita українською

Чому спільнота Minecraft хоче зупинити голосування за нового моба 2023?

minecraft

Черепашки-ніндзя тепер у Minecraft

Minecraft

Шимпанзе навчився грати в Minecraft

kanzi

Що божевільного було на День сміху?

Among us horse