У місті Бербанк з’явився пам’ятник Бетмену

У місті Бербанк, що у штаті Каліфорнія, з’явився пам’ятник Бетмену. Статую встановили на AMC Walkway в самому центрі міста, туристичний депаратмент якого частково проспонсорував його встановлення. Основою дизайну пам’ятника слугували малюнки Джима Лі для коміксу “Бетмен: Цить” (Batman: Hush), а автором скульптурної комопзиції є Алехандро Перейра Езкурра.

Одним із перших відвідувачів нової туристичної пам’ятки став сам Джим Лі (наразі  головний творчий керівник DC Comics), який похизувався цим в своєму Інстаграмі.

Там само агенція Visit Burbank оголосила конкурс-роздачу, що триватиме до 24 листопада. Кожен, хто в коментарях під цим записом напишуть теґ “#burbankbatman” та підпишетьсяна акаунт visitburbank, матиме шанс отримати один із п’яти екземплярів спеціального видання коміксу Batman #608, у якому почалася арка “Цить” (Hush). Збільшити вірогідність виграшу можна, теґнувши когось з друзів, адже це дає одне додаткове місце в розіграші.

Тим часом статую ще одного супергероя, РобоКопа, (до речі, профінансовану на Kickstarter) обіцяють теж доробити цьогоріч. Спорудження пам’ятника у місті Детройт наразі затягнулося вже на 9 років.

Читайте також

PlayUA 10+1 років. Що далі?

MANGUA X: Бетмен та Марвел в аніме або Надприродні Черепашки-Ніндзя Трансформери

Майкл Кітон повернеться до ролі Бетмена в серіалі від HBO Max

У The Batman нас чекає погоня на мотоциклах від першої особи

Стімпанк, майбутнє і Nemesis: якими були скасовані ігри про Бетмена

Batman

Comic Con Ukraine проводить творчий конкурс по Ghost of Tsushima

Стартував конкурс цифрового малюнку «Аль Мор 2021»

Аль Мор

Помер кінорежисер Джоел Шумахер