У MMO Dune: Awakening обіцяють будування споруд та «політичне виживання»

Джоел Байлос із Funcom розповів нам трохи деталей про Dune: Awakening під час презентації гри.

Як і у першоджерелі, події відбуватимуться на пустельній планеті Арракіс, де є жорсткий дефіцит води, тож виживати у цих умовах буде непросто. Мало того, інші гравці будуть суттєвою загрозою у цій MMO, бо багатьом кортітиме «забрати вашу воду».

Ще творці розказали про політичне виживання у грі. Кожен гравець зможе обрати один із Великих Домів, інтереси яких він буде представляти, та створити власну гільдію. Цікаво, що під час виконання завдань гравці можуть бути по різні сторони інтересів, тож подеколи їх виконання перетворюється у «перегони». А ще тут обіцяють просунуту систему кастомізації персонажа.

У Dune: Awakening можна будувати власну базу та крафтити спорядження. У грі ще обіцяють можливість ділитися чи продавати креслення споруд, щоб не створювати будівлі власноруч. Більше того, у гравців буде змога керувати орнітоптерами, харвестерами та іншою технікою.

Щодо бойової системи, то у грі є зброя ближнього та дальнього бою, а також особливі вміння, яких можна навчитися, наприклад, у Бене Ґессерит чи в інших менторів. На жаль, у грі не можна буде приручити чи вбити гігантського піщаного черв’яка, однак він становитиме чималу загрозу під час проходження.

Гра буде на рушії Unreal Engine 5 та використовуватиме технологію Lumen.

Сподіваємося, що творці Dune: Awakening зможуть реалізувати обіцяне. Варто згадати, що записатися на бета-тестування гри можна за посиланням. Радимо також подивитися огляд фільму «Дюна. Частина 2».

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

7 Days to Die виходить влітку з дочасного доступу після 12 років розвитку

7 days to die

Український космічний симулятор Jitter має руйнування оточення та керування екіпажем

Jitter

Тяжкі будні єнотів — Інтерв’ю з розробником української гри Twilight Tails

Twilight Tails

Sky: Children of the Light від розробників Journey вийшла на ПК

Sky: Children of the Light

Дені Вільнев таки зніме третій фільм «Дюна»

p.ua.dune 3

У The Texas Chain Saw Massacre почалися безкоштовні вихідні на ПК

The Texas Chain Saw Massacre

Грайте DayZ разом з українською спільнотою OutLife

p.ua.dayz

Демо Sand Land за манґою від творця Dragon Ball вже можна зіграти

Sand Land