web analytics

У наступній The Legend of Zelda ми вперше врятуємо світ як Зельда!

Червневий Nintendo Direct здивував усіх шанувальників серії The Legend of Zelda, оскільки на ньому представили The Legend of Zelda: Echoes of Wisdom, першу частину в серії в якій ми гратимемо за принцесу Зельду, рятуючи королівство Хайрул та нашого товариша Лінка.

У битві Лінка та Ганона за життя принцеси Зельди, злидень, зрозумівши що поразка неминуча, залишає за собою спис, яких створює таємні розломи в яких зникають жителі Хайрула і наш друг мечник. Оскільки покладитися тепер можна лише на себе, Зельда, заручившись допомогою магічної феї Трі, вивчає систему магії під назвою відлуння. Вона здатна створювати дублікати предметів оточення та ворогів, яких ви зустрінете в світі гри, одночасно по декілька разів.

За допомогою цієї здібності вам доведеться вирішувати загадки та долати злиднів і босів, використовуючи злиднів і босів. Наприклад, створивши вежу із водних блоків ви зможете піднятися на високу гору, за допомогою декількох ліжок виготивити міст, начарувати собі декілька каменюк для перемоги над злиднем або ж прикликати ворогів, щоб вони змагалися на вашому боці.

Під час гри розблокуються й інші предмети, які знадобляться у проходженні. Ігроладно проєкт нагадуватиме класичні частини в серії The Legend of Zelda із акцентом на загадках, унікальних здібностях для їх вирішення та ручному левелдизайні світу в стилі метроїдваній. Візуально ж гра нагадує ремейк Zelda: Link’s Awakening, що виходив у 2019 році.

Реліз пригодницької The Legend of Zelda: Echoes of Wisdom станеться 26 вересня на Switch.

Цікавий факт: у 1993 ексклюзивно на Philips CD-i виходила Zelda: The Wand of Gamelon, також із Зельдою у головній ролі, проте розробляла її не Nintendo, а Animation Magic. Проєкт створювався за ліцензією і не вважається канонічним у франшизі. А ще був такого дивовижного рівня якості, що про нього слід згадувати хіба в страшному сні.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

З’явився перший трейлер української гри Tailgate про загубленого Лабрадора

tailgate

Після 35 років застою Nintendo відроджує серію візуальних новел Famicom Detective Club

emio the smiling man famicom detective club

Nintendo систематично ігнорує перекладачів у титрах ігор

mario

Глобальні доповнення Space Age і оновлення 2.0 для Factorio вийдуть в жовтні

factorio space age

Британця з іграшковим мечем по франшизі Zelda ув’язнили на 4 місяці

link sword

Компанія Daybreak Games придбала творців ММО Palia

palia

Nintendo жорсткіше боротиметься з інсайдерами й поки не знає, що робити з ШІ

shigeru miyamoto filhos

Джейсон Шраєр випадково зрадив відомого інсайдера

pyoro jason