У New World не дозволяють назвати персонажа Джеффом Безосом

Вчора відбувся офіційний реліз довгоочікуваної MMO від Amazon під назвою New World. Вже на старті гра встигла показати себе не в найкращому світлі. Адже у ній були довжелезні черги, які вимагали дуже довгого очікування. Через це відгуки на проект у Steam впали до рівня “змішані”.

Звісно, це притаманна риса фактично усіх MMO на старті. Розробники вже працюють над розширенням серверів та покращенням інших аспектів гри. Але от чого ви не зустрінете у інших масових онлайн-іграх, так це те, що свого персонажа не можна назвати на честь засновника компанії-розробника.

Гравці засмутилися через те, що не можна назвати героя Jeff Bezos, чи навіть просто Bezos. Схожі ніки, де замінено символи, на кшталт Bez0s чи JeffB теж не працюють. А ще заблокована можливість назвати персонажа Amazon.

При чому, ці ніки саме заблоковані, а не зайняті іншими користувачами. Текст помилки у цих двох випадках різний. Кумедно, що є можливість назвати персонажа Beff Jezos, але такий нік вже хтось зайняв. Чому саме ігротворці з Amazon заборонили називати персонажів New World на честь себе та свого власника залишається загадкою. Вони цієї ситуації поки що не коментують.

Читайте також

Операція CS:GO випередила всіх у тижневому чарті Steam

Counter-Strike:Global Offensive

Грінд-стрім New World Open Beta

New World

ММО New World отримає відкритий бета-тест на початку вересня

MMO-гру New World від Amazon знову перенесли

New World

Серіал «Володар перснів» отримав дату прем’єри та перше фото

Amazon випустили власний ігровий рушій з відкритим вихідним кодом

Open 3D Engine

Amazon купила кінокомпанію MGM за 8,45 мільярдів доларів

Amazon має наміри придбати Metro-Goldwyn-Mayer

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: