У передчутті GameDev Conference 2015

31 січня у Львові відбудеться найбільша та найпродуктивніша ігрова конференція для західних розробників — GameDev Conference 2015. Ця подія буде корисна й цікава як для тих, хто практикує, або планує практикувати розробку ігор, так і для тих, кому цікаво дізнатись, як на ділі працюють ігрові системи. У передчутті цієї зустрічі, хочемо нагадати вам основні її особливості.

Найперше, слід зауважити, що протягом GameDev Conference 2015 з практичними доповідями виступатимуть близько 36 знавців своєї справи, які радо поділяться досвідом. Проходитиме дійство у три потоки:

  • Протягом GameDev Business розповідатимуть про ігровий дизайн, монетизацію і менеджмент (як випустити гру і зробити її популярною).
  • Під час GameDev Tech розробники поділяться досвідом створення ігор для мобільних платформ, а також приділять увагу особливостям створення ігор на HTML5. Тут також варто очікувати цінних розповідей про ігрові рушії та інтеграцію з соціальними мережами.
  • На GameDev Art до уваги візьметься 2D/3D графіка, створення персонажів та інші творчі і технічні аспекти та екперементи в іграх.

Окрім корисного навчання і цікавих дискусій, організатори заходу потурбувались і про розважальну складову — відвідувачі виставки матимуть змогу на собі випробувати шолом віртуальної реальності Oculus Rift. 

Відбудеться конференція в Українському Католицькому Університеті за адресою Львів, вул. Хуторівка 35-А. Якщо вам цікава тема розробки ігор, мерщій реєструватись! Залишились останні квиточки.

Screenshot_1

Читайте також

Придбайте нову клавіатуру HyperX під час WEGAME 4.0 зі знижкою 50%

WEGAME 4.0

Компанія Acer здобула 13 нагород на церемонії Red Dot Design Awards 2018

Acer Red Dot Design Awards 2018

ASUS представляє новий бренд відеокарт AREZ

ASUS Arez

Фестиваль фантастичного кіно BEST SCI FI завітає до понад 10 міст України

Best Sci FI

Чутки: Call of Duty: Black Ops IIII не матиме сюжетної кампанії

 Call of Duty: Black Ops IIII

Користувачам Switch доведеться ще почекати на перевидання Dark Souls

Dark Souls

Півгодинний ігроладний ролик The Good Life поширюється мережею

Анігіляція усього живого та не дуже у новому трейлері MechWarrior 5

MechWarrior 5: Mercenaries

Популярне