У передчутті GameDev Conference 2015

31 січня у Львові відбудеться найбільша та найпродуктивніша ігрова конференція для західних розробників — GameDev Conference 2015. Ця подія буде корисна й цікава як для тих, хто практикує, або планує практикувати розробку ігор, так і для тих, кому цікаво дізнатись, як на ділі працюють ігрові системи. У передчутті цієї зустрічі, хочемо нагадати вам основні її особливості.

Найперше, слід зауважити, що протягом GameDev Conference 2015 з практичними доповідями виступатимуть близько 36 знавців своєї справи, які радо поділяться досвідом. Проходитиме дійство у три потоки:

  • Протягом GameDev Business розповідатимуть про ігровий дизайн, монетизацію і менеджмент (як випустити гру і зробити її популярною).
  • Під час GameDev Tech розробники поділяться досвідом створення ігор для мобільних платформ, а також приділять увагу особливостям створення ігор на HTML5. Тут також варто очікувати цінних розповідей про ігрові рушії та інтеграцію з соціальними мережами.
  • На GameDev Art до уваги візьметься 2D/3D графіка, створення персонажів та інші творчі і технічні аспекти та екперементи в іграх.

Окрім корисного навчання і цікавих дискусій, організатори заходу потурбувались і про розважальну складову — відвідувачі виставки матимуть змогу на собі випробувати шолом віртуальної реальності Oculus Rift. 

Відбудеться конференція в Українському Католицькому Університеті за адресою Львів, вул. Хуторівка 35-А. Якщо вам цікава тема розробки ігор, мерщій реєструватись! Залишились останні квиточки.

Screenshot_1

Читайте також

DONTNOD розробляють нову гру… і це знову не Life is Strange 3

life is strange

NieR Replicant ver.1.22474487139… вийде 22 квітня

NieR Replicant

Чим відрізняється Mafia: Definitive Edition від оригіналу (Падон)

Football Manager вийде на Xbox вперше за 13 років

football manager 2021

Among Us 2 скасовано. Розробники розвиватимуть оригінал на хвилі його успіху

among us

SEGA екранізує Yakuza

Yakuza

Metal Gear Solid1-2 (та інша класика Konami) з’явились у GOG

Бюджетна мишка для ноутбука – Огляд Vinga MSW-907, MSW-908, MSW-909

Популярне