У Pokemon Red & Blue мало бути понад 65 000 варіацій

Автори YouTube-каналу DidYouKnowGaming? переклали та проаналізували інтерв’ю розробників Pokemon Red & Blue, в яких знайшли нові подробиці першої частини серії.

Планувалось, що замість двох Red та Blue версій гри, мало бути 65 535 тисяч. В теорії, коли б ви запускали гру, вам видавався спеціальний ID в якому визначалося, яких саме покемонів гравець зустріне у грі та яку варіацію мапи отримає. Проте, легендарний ігровий дизайнер — Шіґеро Міямото, забракував цю ідею через те, що гравці не могли чітко відрізнити версії. Натомість було вирішено використовувати варіації гри по кольору, що і надалі практикувалося в серії. А чому саме 65 535 варіацій? Тому, що це максимальна кількість чисел, яке міг обробляти оригінальний Game Boy.

Бойової системи у грі не повинно було бути, її додали в останню мить перед релізом. В оригіналі, вступаючи в битву, ви могли лише дивитись за перебігом бою без можливості на нього вплинути. Nintendo здалось це досить нудним і вони попросили додати боївку.

Купівля покемонів була важливою складовою гри. Ви могли придбати покемонів в ігрових крамницях або в інших гравців. Але цю ідею теж відкинули через відгуки тестерів, які повідомили, що з такою системою гравці б більше займались заощадженням коштів, а не полюванням на покемонів.

Також була присутня механіка, що дозволяла забирати покемонів у переможеного тренера. Автори надихались японською картковою грою Менко, де була схожа система. Проте, її вирізали через те, що гравці дуже сильно прив’язувалися до своїх улюбленців та не хотіли їх втрачати.

Повне відео з деякими додатковими матеріалами у вигляді перекладених англійською інтерв’ю розробників та документів ви знайдете нижче.

Читайте також

Грати у Pokemon Scarlet та Violet можна буде вчотирьох з друзями [трейлер]

Pokemon Scarlet and Violet

Минулий рік став рекордним для Pokémon Company

Pokémon

Піка-тримка: Pokémon Company надала українцям гуманітарну допомогу

Pokemon Pikachu

Pokemon GO виповнилося 5 років

Стрім New Pokemon Snap. Фотографуємо їх усіх!

New Pokemon Snap

Fontemon: перша в світі відеогра, захована у шрифт

Підсумки лютого. Стрім-подкаст

The Sinking City

Усе дістало і хочеться спокою? Тоді ось вам ASMR від Пікачу

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: